Wpis z mikrobloga

Co myślicie o forum BraciaSamcy? Dużo tam wartościowych informacji na tematy matrymonialne np.rozwody ale Blackpill nie jest tam popularny,wręcz niektórzy użytkownicy agresywnie na niego reagują.
Niestety ale wciąż mało osób rozumie założenia Blackpilla i z marszu określają blackpiloowcow jako nieudaczników, którzy boją się zagadywać przez co tworzą taka chora ideologie.
Ja z osobistego doświadczenia mogę powiedzieć że podczas rozmów z kobietami bywałem pewny siebie, zabawny i wygadany...nic z tego nie wyszło.
Była sytuacja że pogadałem zmęczony lekko z laską i po godzinie ruchalismy się.
Oczywiście że status i kasa wpływa na atrakcyjność ale jeśli spełniasz jej minimalne wymagania dotyczące wyglądu.I jest duże ryzyko że skończysz jako beciak.
Redpill to niestety w kwestiach podrywania odmiana PUA ale może się przydać właśnie w kwestiach takich jak rozwody itp
Myślenie o blackpillu jest zdominowane przez pojęcia jak chad czy pretty boy które w żaden sposób nie rozwijają istoty czarnej pigułki.
Żeby być tym bad boyem o którym oni często wspominają też trzeba mieć odpowiedni wygląd czyli geny.Widzieliscie bad Boya o aparycji Wykopka?

#blackpill #redpill #braciasamcy
  • 28
@JediKnight: Ogólnie przebija się tam klimat takich starszych Januszy po rozwodzie z ich wszystkimi naleciałościami. Na pewno warto poczytać te historie rozwodowe żeby raz na zawsze wyleczyć się z chęci brania ślubu.

Same audycje twórcy tego forum bywają wartościowe o ile mówi na jakiś konkretny temat męsko damski (powiedzmy jakieś 20 może 30% treści), a nie: ezoteryczny, autotematyczny o własnym życiu, o bojach z hejterami, historyczny albo na jakiś inny temat,
@JediKnight: Ogólnie to, co zostało tutaj opisane: https://www.wykop.pl/wpis/61129243/adeluzja-mezczyzno-nie-musisz-zawierac-malzenstwa-/ Natomiast nie ma złudzeń, że brzmi to spoko w teorii, ale w praktyce kobieta słysząc taką ofertę postawi swoje ultimatum w postaci normalnego ślubu, a jak nie zostanie spełnione to odejdzie. Może kiedyś w Polsce zostaną wprowadzone związki partnerskie i będzie to jakaś bardziej sensowna alternatywa, ale to tylko gdybanie.
@EastWestEast:

Też tak sądzę plus w było to mówione że chyba w Kanadzie szykują prawo w którym dłuższy nieformalny związek traktowany jest jak małżeństwo XD . Ostatnio usłyszałem od typiary że we Włoszech już coś takiego jest ale nie byłem w stanie tego zweryfikować.
Zaraz się okaże że nie opłaca się wchodzić w nieformalny związek bo twój majątek pójdzie do podziału z tego tytułu.
@JediKnight: W Kanadzie to już jest. "Common law marriage", czyli jeśli związek nosi znamiona małżeństwa (mieszkanie razem i pożycie seksualne) to np po roku kobiety są uprawnione do alimentów. W niektórych stanach w USA można mieć zasądzone alimenty na dziecko jeśli spotykało się np kilka miesięcy z samotną matką i ona będzie argumentować, że w tym czasie wytworzyła się więź emocjonalna między dzieckiem a mężczyzną.

Tutaj fajna historia z Kanady: https://www.dailymotion.com/video/x2zh528
@EastWestEast:

Włosy stają dęba jak się to czyta i ogląda.
Im bardziej badam ten temat to uświadamiam sobie że robi się coraz bardziej poważnie a temat takich sytuacji jest kompletnie pomijany w debacie publicznej.
Można mieć tylko nadzieję że to chwilowa i bezprecedensowa sytuacja w historii przynajmniej cywilizacji zachodniej i że wyciągniemy z tego cenna lekcje a Ci sędziowie którzy wydają takie wyroki przejdą do historii jako przestępcy.
Długo będę się
Widzieliscie bad Boya o aparycji Wykopka?


@JediKnight: Przecież 3/4 sebów jakby odebrać im agresywną patologiczną pewność siebie jest odpadami genetycznymi z wszystkimi naleciałościami FAS xD A mimo to każdy z nich rucha jakieś tam karyny.

Nawet jeśli dzięki redpillowi nie zaruchasz to będziesz lepszą wersją siebie i możesz skręcić w strone MGTOW. Blackpill z automatu stawia ciebie w pozycji ofiary, a to się nie godzi mężczyźnie.
Są to zazwyczaj wyscy i silni mężczyźni oraz jak stwierdziłeś są to karyny,niskiej jakości kobiety.


@JediKnight: Będąc niskiej jakości samcem, nie oczekuj od życia wysokiej jakości kobiet, bierz to na co cie stać.

Są to zazwyczaj wyscy i silni mężczyźni


@JediKnight: Wychowałem się w kamienicy. W większości to szczury na strzała tylko nikt nie chce się z nimi konfrontować bo jest strach że jeden przychlast z drugim ma kosę i