Wpis z mikrobloga

@magnes125: Nie lubię Kazimierza. Wolę Warszawę, Poznań, Lublin i szereg innych miejsc. Tylko Gliwice i Katowice są u mnie niżej w rankingu :P Nie no, przesadzam, ale dołuje mnie to miejsce. Gdzie robione Twoje zdjęcie? Mam nadzieję, że następny śnieg przyjdzie w niższych temperaturach. Ale teraz leje.
@parachutes: Tak wiem, że w Kazimierzu nic nie ma i wszędzie wieje nudą, ale to właśnie mi się w nim najbardziej podoba. Oczywiście poza sezonem, bo te kłęby turystów bywają frustrujące, ale tak jestem w nim zakochana :) Zdjęcie robione u mnie na Felinie.
@parachutes: Kiedyś nienawidziłam tego miejsca. Dla mnie to był szok przeprowadzić się ze śródmieścia tam. Przede wszystkim do ciszy w nocy. Nie wiem czy to i tak nie do czasu bo samoloty znad Świdnika mają startować przez Felin. Odżył przez ostatnie dwa lata zdecydowanie, rozbudowuje się. Teraz remontują całą Doświadczalną przez która problem miały minąć się osobówki i poszerzają Męczenników Majdanka. I w końcu podciągną nam ścieżkę rowerową, będę mogła sobie
@magnes125: Ja do hałasu samolotów się przyzwyczaiłem w dobę. Mieszkałem w Warszawie na obszarze nad którym przelatywały samoloty na Okęcie :) Hałas mi w ogóle nie przeszkadza.

Fajnie, że się tak rozbudowuje wszystko :) Jeszcze o bibliotece czytałem jakiejś nowej.

O, spadam na mecz!