Wpis z mikrobloga

@BlackReven: Laska po prostu się nie wyleczyła z byłego i tyle. Dowala pier^dololo, żeby to ukryć albo sama siebie oszukuje, że o to tutaj chodzi, a tak naprawdę żałuje udziału, bo myślała, że ślub z nowym kolesiem wszystko naprawi. Sukienka kupiona, wymarzony ślub odbyty (w końcu), a tu trzeba się z jakimś typem użerać? Męża mieć? Jak to tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda jest taka, że
@BlackReven: Nie oglądam show, ale jak Jedwabczan wyżej napisał - fantazja a życie to dwie różne rzeczy. Lubię czytywać kryminały medyczne wczuwając się w lekarzy, ale nie mam zamiaru się w żaden sposób wiązać z medycyną; lubię filmy o sztukach walki i wyobrażanie sobie że jestem w skórze głównego bohatera, ale jeśli ktoś mnie zaatakuje na ulicy to co najwyżej ucieknę z krzykiem, a nie spuszczę łomot xd. Podobnież spora grupa
@BlackReven: @fizzly: @alteron: @ProResHq: nie znam kontekstu, nie zamierzam go poznawać, widzę tylko co wykopowi eksperci tu napisali.
I powiem wam tak, naprawdę nie znacie życia, jeżeli uważacie, że podejście do kinków/dominacji w łóżku czy ogółem perwersje zawsze muszą ramię w ramię iść w parze z tym jak ktoś przywiązuje się do innych ludzi, buduje uczucia etc.
Domyślam się skąd się wasze przekonania biorą, ale prawda jest taka,
@Wappyn:

nie znam kontekstu


No właśnie.

Laska zgłosiła się do programu KILKA TYGODNI po toksycznym, wieloletnim związku, który miał się zakończyć ślubem (suknię już miała). Rok od zaplanowanego ślubu bierze sobie nowy, w programie tv, a z matką ciągle gada o eksie. Cały czas jest w ich domu.

Akcja pocieszenie vel „zobacz, co straciłeś” nie wyszła, facet chce zangażowania, a ta tworzy teorie, bo wie, że nie jest na to gotowa,
@ProResHq: to już brzmi inaczej niż to co przeczytałem w tym wątku wcześniej.

Nie wiem co kobiety z tym mają, ale w późno nastoletnich latach zacząłem związek, który się zaczął i zakończył łącznie 7 razy xD
Nawet nie wiesz jak bardzo nie ogarniałem, dlaczego tamta moja ex, gdy się rozstawaliśmy szukała sobie kogoś jak na wyścigi xD
Najzabawniejsze jest to, że do niedawna wierzyłem, że to było powiązane raczej z młodym
@BlackReven: Bo wbrew pozorom w Greyu seks nie jest najważniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) To taki erotyczny kopciuszek, gdzie facet bierze szarą myszkę pod skrzydła i nieba jej uchyla. Zmienia dla niej całe swoje życie, wszystko jej wybacza, jest dla niej gotowy zabijać i tym podobne pierdoły. Ostre ruchanie to taki dodatkowy smaczek, bo w Greyu nawet ta ostrość jest dość grzeczna.