Wpis z mikrobloga

@haxxx Największy plus Switcha jak dla mnie, to możliwość uśpienia konsoli i jej wybudzenia do dokładnie takiego samego stanu. Mam zazwyczaj kilkanaście minut czasu, który mogę przeznaczyć na granie, więc rozwiązanie idealne :)

A co do akcesoriów, to przydatne są uchwyty na konsolę w trybie przenośnym - mnie się niewygodnie trzyma samą konsolę. Zwłaszcza w grach, w których wolę używać krzyżaka do poruszania się, zamiast lewej gałki.

Do grania w trybie stacjonarnym
Mam zazwyczaj kilkanaście minut czasu, który mogę przeznaczyć na granie, więc rozwiązanie idealne :)


@lebrante: właśnie mam tak samo :)

polecam innego pada


@lebrante: jakiś godny polecenia wg Ciebie?
@haxxx kup sobie takie wygodne przenośne etui, żeby móc schować ładowarkę, słuchawki i gierki.

+Karta sd
+ Nie wiem jak z tą wersją, ale jakieś szkiełko/folia na ekran, bo się rysuje.

I nie żałuj kaski na akcesoria, bo szkoda konsoli.
@haxxx: Ja polecam pada Nintendo Switch Controller Pro, na duże łapy cholernie wygodny. Ewentualnie 8BitDo Pro 2. Wersja budżetowa - podepnij dongla USB od 8BitDo i graj na padzie który już może masz (z PS4 czy Xboxa).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haxxx: Ja mam jeszcze wersję v1 ( ͡º ͜ʖ͡º) Dokup szybkę na ekran i etui, przydałaby się karta pamięci. Te "większe" gry, jak Zelda czy Mario kupuj w wersjach fizycznych, można potem sprzedać.
wygodne przenośne etui, żeby móc schować ładowarkę, słuchawki i gierki.


@lukiczaja: jakby dokupił jakiegoś gripa do trzymania to pewnie większość tych etui jest skrojona idealnie pod wymiar konsoli i z wsadzeniem konsoli wraz z uchwytem może być pewnie kłopot
@haxxx: Odnośnie pada, to sam jeszcze nie kupiłem (do TV konsolę podpiąłem raz - gram przede wszystkim w trybie handheld). Zastanawiam się nad Pro, ale, jak wspomniał @mirindo, ten dongiel może tez nie być głupią opcją - mam pada od Xone i chyba by mi wystarczył. Choć trzeba się zorientować, czy nie traci się przez to jakichś funkcji.

Odnośnie gripa i etui - kup etui z gripem ;) Ja mam
@haxxx Ja jestem zadowolony. Bez niego, gdy gram leżąc, konsola wyślizgiwała się z dłoni. Teraz jest znacznie lepiej i jej trzymanie nie sprawia kłopotów.

Poza tym, gdy grałem bez gripa miałem wrażenie, że Joy Cony nie leżą na szynach zbyt dobrze i nieco się ruszały. Szczerze, to bałem się, że w końcu się wyrobią (szyny lub jc). Teraz wszystko sztywniutko :)
@haxxx Niestety, na ładowarkę miejsca nie ma. Nie mówiąc już o doku. Dobrze, że zamówiłeś przez net, to zawsze masz opcję zwrócić. Zaraz spróbuję wrzucić zdjęcia, jak to wygląda.

A cena bardzo dobra.