Wpis z mikrobloga

@MarianKolasa: @PurpleHaze: Normalnie. Zapłacić z góry 5 dych na rok , a potem po 12 miesiącach zrobić to drugi raz. Tak jak przyjęło się robić takie rzeczy tutaj w Europie. Wiem, ze dla hamburgerów to może być czarna magia, ale podpinania karty kredytowej do robienia takich rzeczy to wczesne lata 90' i wypada iść z duchem czasu
@Glacial która subskrypcja w Europie nie wymaga podpięcia karty kredytowej? Bo ja się nie spotkałem. Pytam z ciekawości. Wszystkie iple, Spotify, tidale wymagają karty. A tak w ogóle to w czym problem żeby podpiąć kartę? Masz 14lat czy boisz się że cię oszukają niedobrzy hultaje hakerzy?
@Glacial: @robvan: mam nadzieję, ze wiecie, ze można podłączyć płatniczą, nie tylko kredytową. Obie z punktu widzenia odbiorcy są nierozróżnialne, to kwestia tylko tego czy w banku rozliczą z waszych pieniędzy czy z kredytu.

Także podać zwykłą bankomatową z odblokowanym limitem transakcji internetowych wystarczy - a kto #!$%@? dzisiaj nie ma karty xDDDDD Nie bądźmy jaskiniowcami xD
niby ok ale to jest jednak karta zdrapka a nie płatność blikiem czy transakcją bankową online. A chyba o to chodzi.


@robvan: nie zawsze sie dostaje to co sie chce i ja dalem alternatywe :) w pracy tez nie mowei ze sie nie da tylko daje jakies okolo przyblizowne rozwiazanie. strasznie roszczeniowi tu jestescie :P