Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Aldi otworzył sklep blisko mojego domu. Postanowiłem więc odwiedzić ten słynny przybytek w celu odkrycia ciekawych produktów spożywczych. Podobnie jak w Lidlu są tam podróbki znanych produktów. Rzucając okiem na półkę z alkoholami ujrzałem produkt udający Bailays! Zgadnijcie ile kosztował? £3.75. Widząc taką okazję włożyłem do koszyka I udałem się do domu w celu konsumpcji. Mam wrażenie, że smakuje podobnie jak oryginał. Zastanawia mnie jednak z czego to jest zrobione jeżeli kosztuje jedyne £3.75!!!

#uk #aldi
  • 6
@drGreen:

Bailey's to wyjątkowo smaczny i popularny likier stworzony w 1974 roku w Irlandii. Wyrabiany na bazie trzykrotnie destylowanej whiskey pochodzącej z najstarszej irlandzkiej destylarni- Bushmills, z dodatkiem najwyższej jakości śmietanki, wanilii oraz kakao. Mleko używane do produkcji tego znakomitego trunku pochodzi wyłącznie od około 40 tysięcy wyselekcjonowanych krów, hodowanych na specjalnych farmach.

najtańsza whiskey i śmietanka ze zwykłego mleka ale sam piszesz że nie czuć różnicy ;-)
@drGreen Te tańsze są bardziej wodniste, ale na święta w Lidlu pojawia się taki deluxe, 8 funtów, ale już w ogóle nie czuć różnicy między nim a baileysem (no ale też niewiele tańszy jest od baileysa na promocji). W Aldim są czasem zajebiste lody pomarańczowe i malinowe, plus ich pół dietetyczny tonik jest zajebisty do drinków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiatosz: moja dziewczyna stwierdziła właśnie, że Aldi produkt jest bardziej wodnisty.

Wciąż nie mogę się otrząsnąć z cenowego szoku. Czasami za kraftowe piwo w sklepie płaciłem 2 czy 2.5 A tutaj butla 3.75
@drGreen praktycznie w każdym markecie masz wyrób baileysopodobny. Każdy z nich smakuje jak za 3.75 i jest wodnisty, do tego nie dorastają do pięt niektórym wersjom smakowym baileysa.