Wpis z mikrobloga

Siemka.
Ogarnia ktoś jakiś działający fake gps do pogo na iPhone?
Zapewne jest tu wielu przeciwników tego rozwiązania i sam do tych osób należę lecz straciłem cierpliwość do gry biorąc pod uwagę ze na legendy nie mam co liczyć mając jednego passa tygodniowo.
W dodatku mieszkam na wsi gdzie od początku gra mnie nie rozpieszcza chociaż obecnie już da się grać odkąd podochodzilo trochę pokestopow.
Nie zamierzam rezygnować z klasycznego grania tylko pragnę zwiększyć swoje szanse na trafienie jakiejkolwiek sensownej legendy robiąc tygodniowo pare dodatkowych rajdów.
Na tagu nie siedzę wiec jeśli fake gps jest tutaj wielka zbrodnia to proszę o rozstrzelanie.
Pozdro.
#pokemongo
  • 11
@matekg: nawet jak zbieram coinsy każdego dnia i kupuję pakiety 3x remote to i tak mam dość niewiele szans na zebranie czegokolwiek więcej niż pojedyńcze sztuki z każdej legendy która w danym momencie jest na rajdach. A i tak nie każdego dnia zbieram coinsy ponieważ gymy mam dość daleko. Nawet rekompensując straty w candies używając rare candy (które zbiera się najlepiej robiąc właśnie takie rajdy) moja droga do wymaksowania jakichkolwiek legend
moja droga do wymaksowania jakichkolwiek legend jest długa i żmudna


@sprytny-wegorz: Ale wiesz, że da się grać bez wymaksowanych poków? Takie na 35 Lv wystarczą, na rajdach i tak większość zależy od tego czy ludzie z którymi grasz ogarniają czy nie

biorąc pod uwagę ze na legendy nie mam co liczyć mając jednego passa tygodniowo


Nie chcę wywołać u Ciebie nerwicy, ale jeśli trudno wytrącić Cię z równowagi to, może zacznij
Kameishi - > moja droga do wymaksowania jakichkolwiek legend jest długa i żmudna

@...

źródło: comment_1634826673JZf4HlEtyvpHf4ua4ZWCsq.jpg

Pobierz
@Kameishi: Pvp jest mocno czasochłonne i ciężko mi znaleźć dość czasu żeby być z tym na bieżąco. Ale jak już gram pvp to moimi nagrodami są głównie nidoriny, rhydony lub inne zupełnie zbędne dla mnie pokemony. Jeśli miałbym wskazać najmniej skuteczny dla mnie sposób na zdobycie sensownych pokemonow to wskazałbym właśnie pvp. Grałem w zeszłym roku sporo i oprócz 92 iv Metagrossa nie mam z nich zupełnie nic fajnego.
Chyba ze
Chyba ze legendy na pvp są dopiero po osiągnięciu danego rankingu


@sprytny-wegorz: Legendy są dopiero od 20 poziomu, to ok 110 zwycięstw

Opłaca się owszem ale jeśli czerpiesz z pvp przyjemnosc, dla mnie jest to dodatkowy nieefektowny grind


W sumie racja, nie sensu tracić czasu na coś z czego nie ma się frajdy

Za pvp nie przepadam glownie ze względu na jego losowość


Tu się zgadzam ale umiejętności też się liczą,