Wpis z mikrobloga

@vagarii: to, że Neuropa korzysta z Discorda w celu umawiania się na różnego rodzaju akcje jest niemal pewne. Jakieś 8 lat temu sam byłem świadkiem jak na Wykopowym team speaku Anonim (ówczesny moderator Wykopu) na zamkniętym kanale w swojej bańce towarzyskiej dzielił się ciekawostkami nt. użytkowników wyciągniętymi z panelu admina (m.in. udzielał informacji czyim jest dane konto). Znam co najmniej kilka osób z tamtego serwera, które później uważały się za neuropków.
@dubstract: trochę jestem taki nie kumaty,
Chodzi o to że Anonim tworzył neuropkę przez swoje zamknięte towarzystwo czy że z jego informacji o kontach można było wywnioskować że konta są powiązane? Jeśli te osoby były na wykopparty to faktycznie są aż tak skrajnie lewicowe jak się ich przedstawia ?
@vagarii: Ja na Wykopie byłem obecny jeszcze w czasach kiedy nie było jasnego podziału na neuropków, lewaków i prawaków. Anonim nie stworzył neuropy, ale przesiadywał dniami z ludźmi, którzy później do niej należeli. Miałem od wykopu kilkuletnią przerwę i ostatecznie nie wiem do kiedy był moderatorem (i czy nadal jest - nicki moderatorów nie są już jawne) i czy sam się udzielał w neuropkowych tematach, ale byłem świadkiem jakie akcje robi
Jeśli te osoby były na wykopparty to faktycznie są aż tak skrajnie lewicowe jak się ich przedstawia ?


@vagarii: W tamtych czasach raczej wyróżniali się jedynie kuce od Korwina. Nie było transów, niebinarnych albo innych pokemonów prócz Artpopa. Z takich bardzo lewicujących kojarzę jedynie Floyta, który jest gejem, ale tych kilka lat temu na TS3 dało się z nim normalnie rozmawiać, a dziś na Wykopie stwarza wrażenie ogromnego frustrata.