Wpis z mikrobloga

Czy któryś szur mi wyjaśni co jest złego w "segregacji sanitarnej"?
Dla mnie sprawa jest prosta - zaszczepiłeś się więc jest mniejsze ryzyko że będziesz roznosił chorobę albo że wylądujesz pod respiratorem jak się zarazisz. I dlatego możesz wchodzić do restauracji i innych obiektów w których jest dużo ludzi.
Ponadto paszporty covidowe zachęcą wielu ludzi do szczepień.
Serio. Jakie inne rozwiązanie widzicie? Wolelibyście żeby szczepionka była przymusowa?

Dla tych co zaraz będą mnie wyzywać od nazistów - pamiętajcie że jest coś takiego jak prawo godwina i z automatu wtedy przegrywacie dyskusję.

#szczepienia #koronawirus #bekazfoliarzy #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 11
  • Odpowiedz
  • 17
Jakie mniejsze ryzyko że będziesz roznosił chorobę obudź się #!$%@? chłopie ta narracja upadła rok temu.
  • Odpowiedz
zaszczepiłeś się więc jest mniejsze ryzyko że będziesz roznosił chorobę albo że wylądujesz pod respiratorem jak się zarazisz


@Scaab: Klamstwo nie poparte zadnymi badaniami ktore sa dostepne do review dla przecietnego czlowieka.
  • Odpowiedz
albo że wylądujesz pod respiratorem jak się zarazisz.


@Scaab: To jest ważniejsze. Zaszczepieni jeśli chorują to lekko. Zatem jeśli w knajpie będą sami zaszczepieni, to może być tam transmisja wirusa full i cały czas. Nic się nikomu złego nie stanie, lekką chorobę podobną do przeziębienia raczej każdy akceptuje.
Chodzi o to, żeby niezaszczepiony tam nie wlazł, nie zaraził się i nie zajął łóżka szpitalnego.
@vtoose: Oczywiście, że nie. Rok temu
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: haha przecież równie dobrze twoim tokiem rozumowania można odmówić leczenia alkoholikom, otyłym, narkomanom, palaczom. Najpierw mają gdzieś swoje zdrowie a potem ratuj i zajmują łóżka innym.
  • Odpowiedz