Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mogłoby ktoś w przystępny sposób opisać blockchainy Terra i Solana oraz ich charakterystykę? Widzę, że ucieka mi szansa na zarobek tak jak mozna było zarobić na shitcoinach BSC przed majową korekta. W sumie teraz też można ale jest to nieporównywalnie trudniejsze chociażby ze względu na liczbę scamow.
Dlaczego tak dużo nft jest akurat na Solanie a nie BSC? Luna to w ogóle jest jakaś zagadka dla mnie. Na pierwszy rzut oka najwięcej jest tu jakiś gier?
Te blockchainy są bardziej zaawansowane od BSC i przez to można na nich zrobić bardziej zaawansowane aplikacje? Szczególnie ciekawie wygląda Luna, od czego zacząć? Dajcie jakieś dobre źródła wiedzy na ich temat
#kryptowaluty
  • 10
@sqim: lol, jak masz takie podejście to se lepiej wpłać pieniądze na konto oszczędnościowe w banku na 0,01%

Jak chcesz "zarabiać" to się chociaż trochę wysil i poszukaj, materiałów w necie jest aż nadto. Najlepiej niech ktoś się napracuje i ci wszystko napisze, żebyś ty miał wszystko podane na tacy i se mógł zarabiać XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Stachu90: nie pęknij ze złości inwestorze. Wiesz, że ludzie lubią sobie pomagać i od tego jest chociażby wykop? Wyobraź sobie, że materiały w necie też ktoś pisze. Z twoim podejściem to możemy zamknąć internet, dowiadujcie się samemu xD
@sqim: czym innym są krótkie pytania, czy pomoc w znalezieniu wiarygodnych źródeł, a czym innym prośba, żeby ktoś ci tutaj opisywał charakterystykę blockchainów.

Sory, trochę może zabardzo zareagowałem :)

Ja ci mogę tylko powiedzieć, że ja w żadne coiny po takiej pompie już nie wchodzę. Za duże ryzyko. Wyjątkiem może jest BTC i ETH które w najbliższej przyszłości raczej nie spadną z rowerka.
Wszystko inne jak już zrobiło tysiące % jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stachu90: może zbyt poważnie zabrzmiało ale nie oczekiwałem, że ktoś mi będzie pisał kilkustronicowa charakterystykę. Bardziej mi chodziło, słuchaj Terra to będzie królowa gier nft bo ma zajebista łatwość w pisaniu kontraktów pod to. Druga sprawa, że BTC mam obstawione i interesują mnie shitcoiny na krótką inwestycję. Na BSC wychodzi mnóstwo dziadostwa, w które można wbijać zrobić na tym X2, X10 i wychodzić jak chociażby ostatnio popularny na wykopie dogebonk. Oczywiście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sqim: To nie do końca o to chodzi jak ty myślisz. Terra jest na ekosystemie cosmosu a jego glowne produkty to algo stablecoiny roznych fiatow. Solana ma hiper szybkie transakcje i jest popularna w swiecie nft