Wpis z mikrobloga

Nie no, jak morda była by mega brzydka 3/10 to wiadome, że nawet figurą nie nadrobi. Ale figura to 85% sukcesu. Morda może być totalnie przeciętna.


Jeśli twarz dziewczyn określasz jako „morda” to nie widzę szans na powodzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio, jeśli ty oczekujesz „przeciętnej” twarzy od dziewczyny to dlaczego taka 3/10 ma lecieć na jakiegoś przegrywa skoro może mieć kogoś lepszego? Świat nie
jeśli ty oczekujesz „przeciętnej” twarzy od dziewczyny to dlaczego taka 3/10 ma lecieć na jakiegoś przegrywa


@imkazea: Ale problem polega właśnie na tym że 3/10 leci na przegrywa a ja nie chcę takich brzydkich kiedy sam jestem przeciętny

A jakaś przeciętna ma brać się za ciebie chociaż nie będziesz jej fizycznie pociągać


Tak bo ja sam jestem przeciętny xD przecież z tego co mówisz, mężczyzna nie ma prawa mieć jakichkolwiek wymogów,
Ale problem polega właśnie na tym że 3/10 leci na przegrywa a ja nie chcę takich brzydkich kiedy sam jestem przeciętny


@Pralko-suszarka: XDDD a może po prostu wydaje ci się, że jesteś przeciętny? Znam masę facetów którzy mają się za bogów i oczekują takiej powyżej 5-6/10 a tak naprawdę są mocno poniżej przeciętnej.

Tak bo ja sam jestem przeciętny xD przecież z tego co mówisz, mężczyzna nie ma prawa mieć jakichkolwiek
XDDD a może po prostu wydaje ci się, że jesteś przeciętny


Flirtowalem z dziewczynami 7 i 8 na 10. Jakbym był brzydki to raczej nie mógłbym sobie na to pozwolić.

Tak, w realu kręć z laskami 8/10 a w internecie nagle zaniz wymogi do 3/10 XD Jestem świadom swojego wyglądu. Wzrost powyżej 1,8m, brak zakoli, szczupły, brak pryszczy, kartoflowatej głowy, czerwonej po alkoholu polackiej mordy, brak odstających uszu, lotniska na czole i
Flirtowalem z dziewczynami 7 i 8 na 10. Jakbym był brzydki to raczej nie mógłbym sobie na to pozwolić.


@Pralko-suszarka: A mnie chciały przelecieć chady 7 i 8/10 co nie znaczy że byli mną na serio zainteresowani xD tobą te laski widocznie też, a jeśli były zajęte to szukały tylko atencji. Ta zawsze jest spoko, nie ważne czy od brzydkiego czy przystojnego.

Tak, w realu kręć z laskami 8/10 a w
A mnie chciały przelecieć chady 7 i 8/10 co nie znaczy że byli mną na serio zainteresowani xD


@imkazea: co?? Ja też bym chciał, by laski 8/10 poszły ze mną do łózka, nawet jeśli nie chciały by być ze mną w związku xD #pieklokobiet

Ta zawsze jest spoko, nie ważne czy od brzydkiego czy przystojnego.


@imkazea: No to akurat nie jest prawda. Nigdy nie widziałem, by laska podpuszczała średniego typa
co?? Ja też bym chciał, by laski 8/10 poszły ze mną do łózka, nawet jeśli nie chciały by być ze mną w związku xD


@Pralko-suszarka bo faceci zauważyłam że nie mają do siebie zbytnio szacunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja bym nie chciała, bo potem typ by mnie olał i elo xD

No to akurat nie jest prawda. Nigdy nie widziałem, by laska podpuszczała średniego typa by
bo faceci zauważyłam że nie mają do siebie zbytnio szacunku


@imkazea: Sama zauważyłaś, że faceci inaczej postrzegają seks mamy do tego inne podejście.

a ja bym nie chciała, bo potem typ by mnie olał i elo xD


@imkazea: Mówię, o przelotnym seksie....

A faceci na atencję od brzydkich loszek nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imkazea: Nie znam nikogo kogo by jarała atencja od brzydkiej różowej