Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakich używacie słuchawek BEZPRZEWODOWYCH do PS5? Polecacie jakieś dobre modele? Na oku mam "Steelseries Arctis 7P" lub "hyperx cloud flight". Ogólnie chciałem te dedykowane Pulsy od Sony ale są beznadziejnie wykonane (z takiej niskiej jakości plastiku, chociaż jakością dźwięku podobno nadrabiają).

#ps5 #sluchawki
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cingciangciong: Dzięki a jest gdzieś napisane że sony zaleca te arctisy 9? Różowa mi kupiła teraz arctis 7 i idą do zwrotu, bo się okazało że dźwięk mają gorszy niż moje stare superluxy za 150 zł. Dźwięk był taki przytłumiony. No ale to były słuchawki dedykowane na PC a nie na konsole. Za to wersja 7P jest już dedykowana na PS5
@Pawcio_cukierek: jednego gościa czytałem to pisał że do gier te słuchawki 10/10 ale do muzyki tylko 6/10, ogólnie ludzie piszą że do muzyki średnie ale i są niektórzy recenzenci co mówią że do wszystkiego są mega, to już siebie musisz zapytac do czego Ci bardziej potrzebne, jeśli będziesz używał ich 50/50 to kup jakieś uniwersalne, jeśli tylko raz na jakiś czas będziesz słuchał muzyki to kup te 9