Wpis z mikrobloga

skąd teoria że jest wyborcą konfy? Zresztą nawet jeśli, to przy armii atencyjnych julek nic nie znaczy.


@MojWlasciciel: Nie wiem czy jest wyborca Konfy, to fakt. Jednak parę osób przelecialo po jego starych wpisach i było pełno klasycznego #!$%@? konfederackiego o lewactwie feminizmie i kobietach ogólnie.

A z armią atencyjnych Julek tylko armią atencyjnych konfederatów i przegrywow może się mierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
skąd teoria że jest wyborcą konfy? Zresztą nawet jeśli, to przy armii atencyjnych julek nic nie znaczy.


@MojWlasciciel: Nie wiem czy jest wyborca Konfy, to fakt. Jednak parę osób przelecialo po jego starych wpisach i było pełno klasycznego #!$%@? konfederackiego o lewactwie feminizmie i kobietach ogólnie.


Krytyka współczesnego feminizmu transkobiecego nie jest cechą charakterystyczną dla wyborców konferencji, tylko wszystkich ludzi posiadających chociaż odrobinę zdrowego rozsądku.


A z armią atencyjnych Julek tylko
Krytyka współczesnego feminizmu transkobiecego nie jest cechą charakterystyczną dla wyborców konferencji, tylko wszystkich ludzi posiadających chociaż odrobinę zdrowego rozsądku.


@MojWlasciciel: W sumie masz racie. Członkowie i sympatycy konfederacji nie posiadaja nawet odrobiny zdrowego rozsądku. Nie pomyślałem w ten sposób.( ͡° ͜ʖ ͡°)

to konfederaci są atencyjni czy są przegrywami? bo nie wiem jak jedno z drugim połączyć. Julki są atencyjne, bo za nimi stoi armia spermiarzy z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Czyli dzban od 70zeta mówił że za współczesnym feminizmem stoi murem banda lewicowych spermiarzy? No to dobrze mówił¯(ツ)


@MojWlasciciel: Pieprzył coś o złych julkach, feministkach i spermiarzach psujących. Jak nie wiem, choć się domyślam, jak to się dzieje że konfa i przegrywy mają ze sobą tyle wspólnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@patykiem_pisane: no to nie był z konfy. Zwolennicy konfederacji nie są zainteresowani julkami.
no to nie był z konfy. Zwolennicy konfederacji nie są zainteresowani julkami. To jest po prostu inna bajka - żaden konserwatysta nie zniży się do kontaktów z takimi wynalazkami.

Obstawiam neolibka z zalajkowanymi profilami Urbana i Tuska. Pasuje jak ulał.


@MojWlasciciel: Nie jesteś zainteresowany julkami a jednak doskonale wiesz że tworzą armię, jak są atencyjne( pewnie sposoby atencji też znasz, bo nie pisałbys ot tak z nim czego ( ͡°
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MojWlasciciel: Nie jesteś zainteresowany julkami a jednak doskonale wiesz że tworzą armię, jak są atencyjne( pewnie sposoby atencji też znasz, bo nie pisałbys ot tak z nim czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)), doskonale wiesz że wokół nich krążą spermiarze którzy spełniają każde ich zachcianki. Całkiem sporo masz informacji jak na osobę która się nimi nie interesuje.¯_(ツ)

@patykiem_pisane: ciężko na to bydło nie trafić w internetach.