Wpis z mikrobloga

Zdałam egzamin na prawko, maglował mnie godzinę i cały czas stresował ciągłymi niemiłymi uwagami xD na koniec dał papier z wynikiem pozytywnym i powiedział żebym jeździła autobusem bo nie umiem jeździć xD i że on nie chce takich kierowcow na drogach... I wgl na mnie krzyczał ja się popłakałam xD masakra jakaś, dlaczego mi zaliczył skoro jestem beznadziejna?#prawojazdy
  • 18
@Natalia-_-: egzaminator siedzi na wykopie i przeczytał wczoraj, że dziewczyny lubią twardzieli i jak się nimi pomiata.

Ewentualnie dał Ci prawo jazdy w obawie, że na egzamin powtórkowy znowu na Ciebie trafi, a i kolegom z pracy nie chce robić na złość.

edit.
Dochodzi jeszcze opcja, że po prostu przygotował Cię na pierwsze "samodzielne" jazdy z ojcem, czy innym doświadczonym kierowcą, który będzie się na Ciebie darł.
@Natalia-_-: egzaminatorzy to zjeby xD ja zdawałem niedawno, coprawda u mnie trwał 20 minut i też zdałem ale na koniec też dostałem zjebę że nie umiem jeździć xD Leśnym dziadkom się wydaje że po 30h jazd będziesz jeździć jak kierowca z wieloletnim doświadczeniem. Jak zdałaś to znaczy że nie stwarzasz zagrożenia na ulicy i tyle się liczy, o jakieś drobnostki to mógł sobie posapać i #!$%@? xD Gratulacje!