Wpis z mikrobloga

Heroes Chronicles - The World Tree (Chapter 5)
421 - 5 = 416

Huh. Ogólnie rzecz biorąc najgorsza z dotychczasowych kampanii HC. 1) Zamiast standardowych 8 map, jest tylko 5 2) 4 mapki to S, jedna M. Bieda. 3) Rozgrywka na mapkach jest chaotyczna, i często polega na szczęściu.

1. A Distant Cry | S | 160% | Tarnum

Huh, trochę kłopotliwa pierwsza misja. My z jednym zamkiem vs 3 wrogów (każdy po 1 zamku nekro), znajdują się oni za teleportami i raczej równo wychodzą, więc jest trochę roboty z organizowaniem obrony i jednoczesnym atakiem.

2. A Senseless Destruction | S | 160% | Tarnum

Ale szajs. Nekro z 3 zamkami pod ziemią, my z jednym na gorzę, plus dwa nekro dla zdobycia (posiada je nasz wróg). Generalnie jeden wielki chaos, płaszcze nocy odbierają chęci do życia.

3. The World Within | S | 160% | Tarnum

Dwupoziomówka, my na górze, wróg na dole. My z jednym zamkiem, wróg z dwoma. Mocno denerwująca i chaotyczna rozgrywka.

4. The Roots of Life | S | 160% | Tarnum

Uhm. No i kolejna misja typu "jak nie masz farta to FO" My z 1 zamkiem vs 2 graczy z 3 zamkami. Na powierzchni jest jeden zamek - taki sam jak nasz. Z tym, że nie za bardzo możemy go zrushować - na swoim mega małym obsarze mamy mamy tartak, rudę i kilka surowców, wsio. A no i płaszcz przyśpieszenia broniony przez 60 ogrów. Przed wyjściem bronią bramy, które można zrobić w 1 tygodniu, ale z stratami. Przejść do przeciwnika bronią kolorowe bramy, więc najpierw musimy odwiedzić namioty. Problemem są surowce i złoto. Dość wymagająca mapa, ale jak wyżej wspomniałem, WIELE zalelży od szczęścia. Do naszego zamku są dwie drogi, więc jak wrogi bohater wybierzę tę "złą" (dla nas - czyli gdzie nie ma głównego bohatera), to może być problem. Tyle dobrze, że w karczmie są dostępni bohaterowie z 11 poziomem. Po 2 loadach zrobiłem.

5. Rebirth | M | 160% | Tarnum

Nasze 3 zamki, kontra 3 zamki nekro, nie skupiałem się na eksploracji swojego terenu, tylko obszar główny, poszedłem na przeciwnika zabijając jego mocniejszych bohaterów, i zająłem zamki. I tyle.

#tysiacmaph3
Pobierz 99942Apophis - Heroes Chronicles - The World Tree (Chapter 5)
421 - 5 = 416

Huh. ...
źródło: comment_1635339274MSHHLaoOKBU4dS0ylwUQCG.jpg
  • 2