Wpis z mikrobloga

Siema, mam pewien problem z kontrolerami, mianowicie podczas gry losowo je rozłącza. Zanim się rozłaczy to tak jakby samoistnie wykonywał ruchy gałkami i np postać sama się rusza, kręci itp. Czasami jest to co chwilę tak, że nie da się grać, potem przez kilka dni spokój, żeby znowu zacząć sie rozłączać. Wszystko jest zaktualizowane, konsola kupiona dwa miesiące temu series x. Na reddicie znalazłem wątek, że był to dość powszechny problem, ale któraś aktualizacja go wyeliminowała. Czytałem też, że może to być spowodowane ustawieniem np routera czy innego urządzenia działającego podobnie dość blisko konsoli, przez co zachodzi jakiegoś rodzaju interferencja i pady "głupieją". Miał ktoś nz Was coś takiego? Już nie mam pomysłu co z tym zrobić.
#xbox #xboxseriesx
  • 7
@annotate Akumulatorki w pełni naładowane, konsola stoi na widoku, więc nie jest schowana. Gram mniej wiecej w odleglości 3-5 metrów od konsoli i nic na przeszkodzie nie ma. Generalnie myślałem, że problem dotyczy jednego z padów i stwierdziłem, że jest jakiś felerny, no ale dzisiaj grałem na drugim właściwie jeszcze nieużywanym i to samo.