Wpis z mikrobloga

Fenomen takich shitcoinów, jakim jest teraz Shiba Inu i jego kapitalizacja, wynika z ich ilości. Patrzę na CoinMarketCap i widzę coś takiego: 549,095,509,738,353 SHIB ! W najbliższej przyszłości będzie pojawiać się coraz więcej projektów z równie absurdalną skalą jednostek podażowych
#bitcoin #kryptowaluty
  • 20
@sheeple: To ja już nie wiem, co ty tutaj przewidujesz? "Patrzę na CoinMarketCap i widzę coś takiego: 549,095,509,738,353 SHIB ! W najbliższej przyszłości będzie pojawiać się coraz więcej projektów z równie absurdalną skalą jednostek podażowych"
@myidioci: To ja też konkretnie: Jakby nie patrzeć, taka kapitalizacja to jednak jakiś-tam sukces i inne scamy, przez jakiś czas będą podążać za tą strategią. Tak sądzę i uznałem, że warto będzie się podzielić taką obserwacją aby lepiej zrozumieć co się dookoła dzieje i dlaczego.
@sheeple: Okej tylko takie projekty pojawiają się od dawna, w tysiącach. Wszystkie rasy psów już były :) Większość to nawet minutowe projekty. Dotychczas jedyny od marca który ciągnie w górę to SFM. Nie ten MC, ale wielce popularny.
ale to wy patrzycie na kapitalizację, dużo więcej mówią wolumeny transakcji

@cypherpunkbtc: Bo wolumeny wynikają z hypu, procentów, ewentualnego zysku, chciwości - a to wszystko jest napędzane przez subtelne skoki na małych cenach ale na absurdalnie #!$%@? w kosmos jednostkach podażowych. To samo robią na giełdach podczas splitów
sfm rośnie od mar


@WhiskeyIHaze: w którym miejscu napisałem, że rośnie od marca XD

"Dotychczas jedyny od marca który ciągnie w górę to SFM" - dla takich jak whisky - > jedyny coin od marca, który rośnie a nie upadł całkowicie. Czyli powstał w marcu, a nie że rośnie od marca. Dasz radę mistrzu.
@myidioci: no tak ciągnie w górę to oznacza, że nie upadł. #!$%@? wasza znajomość języka polskiego, składnia i tworzenie zdań mnie przeraża ()
#!$%@?, że od marca to on częściej w trendzie spadkowym więc ciągnie w dół ale ok. Wasz świat, wasze kredki, a że połamane? mówi się trudno
@WhiskeyIHaze: Ty jesteś #!$%@? lekko.
Jedyny od marca który ciągnie w górę. Nikt tego nie zrozumiał że ciagle rośnie w górę. To nawet nie jest sugestiach, że ciagle rośnie.
W fajnym trendzie spadkowym, jak teraz jest 70% ATH
@myidioci jak to ma według ciebie 70% ath I od marca (gdzie tego w marcu chyba jeszcze nie było) tylko ciągnie w górę a nie #!$%@?ło po majowym szczycie i potem krab kilka miesięcy a ostatni tydzień wzrosty to nie mamy o czy pisać. Powodzenia