Wpis z mikrobloga

Osobnicy z tym zaburzeniem zazwyczaj wymagają nadmiernego podziwu (Kryterium 4). Ich samoocena jest niemal niezmiennie bardzo delikatna. Mogą być bardzo przejęci tym jak dobrze sobie radzą i jak przychylnie są postrzegani przez innych. To zazwyczaj przybiera formę potrzeby stałej atencji i adoracji.

Poczucie uprzywilejowania jest widoczne w nadmiernym oczekiwaniu szczególnie korzystnego traktowania (Kryterium 5). Oczekują dogadzania im i są zdziwieni lub rozjuszeni gdy to się nie zdarza.

Aroganckie, butne zachowania #!$%@?ą tych osobników; zazwyczaj okazują snobistyczne, pogardliwe lub protekcjonalne postawy


- Cechy diagnostyczne Narcystycznego Zaburzenia Osobowości, Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, 5. edycja.

@Don_Lukasio:

#bekazlewactwa #bekazneuropy #neuropa #4konserwy #konfederacja #urojenialewakoidalne #lewackalogika
źródło: comment_16356725821i0wauNMIBqIERTrYNcjV8.jpg
  • 4
@NonOmnisMoriar A jak ( ͡ ͜ʖ ͡)

@wellwellwell Cieszę się że sam napisałeś to z dużej litery. Jeszcze nie wszystko stracone w twoim przypadku ( ͡º ͜ʖ͡º)

@dziadyga1 Fajnie to skopiowałeś. Co prawda wykop traktuję jako źródło rozrywki i o ile np z Maxa Kolonki można się pośmiać, to korwinizmy są straszne.

Nie wiem też czy jestem właściwą osobą do zakwalifikowania jako
@Don_Lukasio:

Fajnie to skopiowałeś


Nie skopiowałem, najpierw musiałem dotrzeć do źródła i przetłumaczyć.

Co prawda wykop traktuję jako źródło rozrywki


Jak tak to przepraszam, Wykop rzeczywiście jest przyjemniejszy gdy nie traktuje się go za bardzo na serio i ewentualnie samemu podroczy innych. Co prawda bywa to zabawą cudzym kosztem, ale najlepiej jak komuś się przejedzie po klatce bez użycia obelg, pomówień lub manipulacji (nie żebym Ci to w tym wypadku zarzucał).