Wpis z mikrobloga

Zarządzam głosowanie na Miss Rolnika.

Wybrałem 8 najlepszych dupencji ze wszystkich edycji i rozlosowałem cztery pary. Głosowanie odbywa się za pomocą plusów i potrwa dokładnie jedną dobę w przypadku każdej pary. Panna, która w danej parze otrzyma najwięcej plusów awansuje do półfinału. Pary wyglądają następująco:

Natalia (1 edycja) - Dorota (5 edycja)
Diana (6 edycja) - Ola (8 edycja)
Kamila (8 edycja) - Ilona (7 edycja)
Ilona (6 edycja) - Tereska (8 edycja)

W dniu dzisiejszym rozpoczną się dwa głosowania ćwierćfinałowe, pozostałe dwa głosowania rozpoczną się jutro.

W tym wątku wybieramy pomiędzy Dianą i Olą (zostaw plusa przy zdjęciu twojej faworytki). Głosowanie kończy się jutro o godzinie 20.

#rolnikszukazony
  • 23
Wnoszę o unieważnienie głosowania z powodu - u Oli jest pokazana tylko twarz a u Diany twarzy i górna połowa sylwetki. Jeśli wniosek się przyjmie to wnoszę o wstawienie zdjęć Pań w takich samych bądź chociaż zbliżonych ujęciach


@I0gin: Myślę, że większość osób tutaj (wszyscy?) dobrze zna obie panie i raczej nie będzie sugerować się jakością zdjęcia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@caramilla: Marlenka za kogo miałaby być?

W sumie to w pierwotnej wersji miało być 16 lasek i były wśród nich Anna B., Marlenka oraz Roksana, ale z pozostałą piątką miałem spory problem. Musiałbym porównać chyba ze 20 lasek z różnych edycji których poziom urody oscyluje pomiędzy ,,w miarę ładna''' a ,,przeciętna'' a i tak pewnie nie uniknąłbym pretensji, że źle wybrałem. ( ͡º ͜ʖ͡º)