Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #farming Informacja techniczna. Większość z Was farmi i kupuje szity na sieci BSC, są też inne sieci, na których równie łatwo można stracić swoje pieniądze, np polygon, fantom. Jak dodać taka siec, do metamaska? Najłatwiejszym sposobem jest, wejść na agregator farm https://app.beefy.finance/#/bsc , tam mamy zajebutny napis "Select Network" pod nim jest logo BSC, klikamy to i wyjeżdżają nam propozycje kilku sieci, fajne są polygon, fantom, może harmony (avalange nie bo tam siedzi atari pdk) , kiedy klikniemy, beefy zaproponuje nam dodanie tej sieci do metamask, klikamy ok, i mamy metamaska skonfigurowanego. Teraz możemy przesłać z binance na ta siec pieniądze, które mamy zamiar stracić na głupoty. Farmienie niejedno ma imie poetycko, to określając.
#shitcoin
  • 15
@WhiskeyIHaze: ale trafiłeś z pytaniem chłopie, kombinowałem nad tym. Nie znalazłem porównań, ale na chłopski rozum, skoro np. elipsis blokuje ufarmione epl na chyba 3msc, pod kara utraty 50% to jak to może działać?. Uznałem, ze na stable i tak nie ma jakichś oszałamiających procentów, wiec beefy w tym wypadku jeśli cos, to niewiele mi da, a dodatkowo to pośrednik, wiec ryzyko wzrasta. Biorąc to wszystko do kupy wyjąłem z beefy
@cypherpunkbtc: jak Cię nie lubię, to muszę przyznać racje. Mój wpis, aczkolwiek niezbyt odkrywczy po godzinie ma 4 plusy, z tego zapulsowało 4 gości, których znam i wiem, ze dla nich to cos oczywistego :)) a za "chwile sto pytań do" jak kupić cos, no beka.
@Cryptonerd_io: no widzisz, nie ma strachu, jedyni, którzy zainteresowali się wpisem, to starzy wyjadacze. Nowi chcą kupić szita od razu przez vise i kupić lambo. Po przeczytaniu pierwszego akapitu, uznali, ze to jakieś #!$%@? jest. Jesteśmy bezpieczni