Wpis z mikrobloga

#!$%@? z serii do g4 spadłem w 3 dni do s2 przez małpy w tej gierce. Nie ważne że w większości gier zestompuje bota i wychodze nafeedowany bo enemy jungler / toplaner / midlaner jest jeszcze bardziej a maciek 10 lat na topie pickuje twitcha i #!$%@? się co chwila wyzywając reszte drużyny że sobie nie radzi. Mam dość tego zwierzogrodu ( ͡° ʖ̯ ͡°) A chciałem wbić tylko g4 ehhhh
#leagueoflegends
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Season6: znam ten ból dopiero za 3 seria kernalem się do golda, zrobiłem przesiadkę z topa na jng żeby mieć większy impact na giereczke bo z topa to mogłem hardstakowac sobie 2 miesiące
@NewBlueSky: mnie generalnie zastanawia fakt, dlaczego gdy miałem wysokie winratio ( 30 gier wygranych ponad przegrane / teraz spadło do 24 co i tak uważam za fajny wynik ) i im więcej wygrywałem tym większych kasztanów dostawałem typu ludzie z 46 /47 % wr. Przecież to jest #!$%@? XD Chyba gra powinna mi zawyżać poziom a nie dobierać coraz gorszych
@NewBlueSky xD naturalnie podróżuje się w górę bo standardowo dostajesz więcej lp za wygraną niż przegraną. Co za tym idzie mając 50% winratio i tak awansujesz.
Więc masz dwie opcje. Pierwsza - ty jesteś chyjowy. Druga - masz #!$%@? mmr. W obu przypadkach tracisz więcej niż zyskujesz i dobiera ci takich samych ludzi.
Ja nigdy nie byłem długo w niskim elo bo dużo grałem normale i dopiero później zacząłem rankedy. Dzięki temu
@blaszkia: no wlasnie nie, bo ci sie #!$%@? mmr. I pozniej widzisz pokemony typu platyna od 5 lat, co sezon 1k gier, a gdyby ich wrzucic na nowe konto to pewnie by nie wyszli z silvera xD

I mmr se ot tak nie resetuje w kolejnym sezonie. Nie wiem czy wiesz ale jesli byles np goldem na smurf koncie to byles miliar razy lepszy niz typowe goldy. W kolejnym sezonie, jak
@blaszkia: nawet w takim csie da sie popsuc mmr, ja kieys chcialem sie #!$%@? do s1 albo s6 (tego co jest na samym dole) i isc w gore od tego, jeszcze jak komenda na krecenie sie aby nie byc afk dzialala.

Ostatecznie po kilku rangach w dol juz nie działo sie nic, dobieralo mnie do gier z ludzmi z bardzo roznymi rangami, na dodatek najczesciej to byly jakies ruski w premade.
@NewBlueSky Z tego co wiem mmr się resetuje co sezon.
Jeśli hardstackuje platynę i nie spada do golda znaczny że też coś wygrywa i platyna to ranga na jego umiejętności.
Kupiłem ostatnio nowe konto na eunie żeby kolegę z silverka wyciągnąć bo niby przez team przegrywa. Po kilku gierkach stwierdziłem że on jak i ludzie których mu dobiera nie bez powodu są silverami. Jakie zdziwienie mnie spotkało jak zacząłem grać solo żeby
@blaszkia: ale jest to oszukana ranga, tylko dlatego ze jest otoczonym przez takich samych #!$%@?ów, jakby ich pojedynczo wylapywac to nawet z podbitka mmr z smurf konta by nie doszli do platynki.

Jest to oszukana ranga, po prostu system rankingu w lolu jest #!$%@?. A najwieksza beka ze jak jakis troll przegrywa beda 0/20 i trollujac caly team to jest równe tobie przegrwajacemu jak robisz 1v9 ale team cie ztrollowal. ha
@blaszkia: no zablała, bo rozmowa ze zjebem dzieciakiem obraża mnie. ja #!$%@? przecież nikt tu nie mówi o byciu silverem xD nowe konta nawet nie maja mmr silverowego i jesli ktos kiedykolwiek gral z uzyciem obu rak to doczolga sie do tego golda, a zeby trafic do silvera to trzeba trollowac.

Skad ty bierzesz te rzeczy, przestan cpac xD najpierw xyaoo jest moim idolem, teraz jestem sivlerem xDD