Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że wykopki to by najlepiej otworzyli ogień do tych imigrantów na naszej wschodniej granicy, wiem, że generalnie według wykopków to nie nasz problem, że to Łukaszenka stworzył problem i niech sobie teraz z nim radzi ale do #!$%@? nędzy jak widzę właśnie w telewizorze rodzinę z dwójką dzieciaków w wieku siedem i trzy lata, którzy koczują w lesie gdzieś przy granicy w #!$%@? #!$%@? Listopadzie, których to zgodnie z nowym pisowskim prawem Straż Graniczna odstawiała spowrotem do lasu już dwukrotnie po nielegalnym przekroczeniu granicy to mnie #!$%@? jego mać krew zalewa!

Odstawiajcie sobie tych zdrowych rosłych "inżynierów" ile #!$%@? jego mać chcecie, ale rodziny z małymi dziećmi ??? Naprawdę nie możecie im pomóc?! Jak bardzo ucierpicie na tym jak ich wezmiecie z tego lasu i zakwaterujecie w jakimś ośrodku przynajmniej?

#!$%@?ło już ten kraj do reszty!!!
#rant #imigranci #granica ##!$%@?
  • 28
@dwie_szopy_jackson:

nie chcemy wpuszczać nielegalnie bez jakiejkolwiek kontroli ludzi, którzy mogą stanowić zagrożenie terrorystyczne dla naszego kraju = chcemy do nich strzelać i ich zabijać, bo jesteśmy mordercami

Typie. Twoja logika to żenada i jesteś zwykłym nieumiejętnie manipulującym kretynem prosto z piwnicy mamusi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WykopekNaPolEtatu: a o kim ja tutaj pisze??? Gdzie ty masz rozum, że nie potrafisz pojąć tak prostej rzeczy jak ta, że trzymanie MAŁYCH DZIECI w lesie w Listopadzie bez jakiejkolwiek pomocy jest #!$%@? niepojęte?
Co to za #!$%@? wogole, że albo wpuszczamy wszystkich albo nikogo? Czytając takie wsrane komentarze jak Twój tracę nadzieję, że ludzie dziś jeszcze potrafią myśleć logicznie, w zamian rozumieją świat jedynie zero jedynkowo.
@dwie_szopy_jackson: Ojej ojej biedne dzieci, ależ ty jesteś troskliwy i współczujący… Nikt ich tu na sile nie sprowadzał, a małe dzieci nie mogą być przepustka i karta przetargowa na dostanie się do UE. Odstawienie rosłych inżynierów, a wpuszczenie tylko rodzin to już nie jest zero jedynkowe podejście? XD Jedyna osoba, która powinna się #!$%@? w łeb jesteś ty agresorze ;)