Wpis z mikrobloga

@Kalafjoreg: tak, będziesz mógł zachować sobie radar. Niestety działa to zazwyczaj raz, bo jak za miesiąc będzie nowe zadanie na Giovanni'ego, to najpierw będziesz musiał zrobić to co masz, żeby otrzymać kolejne (i kolejny radar)
  • Odpowiedz
@Kalafjoreg: uhm, teoretycznie raz w miesiącu i każdego miesiąca inny pokemon, ale Niantic leci ostatnio w kulki i długo go nie było, potem był z shadow ptakami, potem znowu go nie było i teraz jest z lugią
  • Odpowiedz
@Kalafjoreg: jak dwa miesiące temu zacząłeś, to masz okazję przeżyć wszystkie akcje z nianticiem pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) lagi, bugi, zżerane passy, nieregularność giovanni'ego, nie robienie eventów, albo wręcz przeciwnie - zasypywanie nimi, zapominanie o eventach, zapominanie o aktywowaniu nowego shiny, dawanie 0,001% szans na coś fajnego podczas eventu, eventy przepraszające, a czasem nawet zapominanie o eventach przepraszających za to że coś podczas pierwszego nie
  • Odpowiedz
@Bielecki: xDD no nieźle, ale lagi nadal dosyć często są. Dziś chciałem zrobić 3* rajd solo i przez to że mi lagowało przy zmianie poka straciłem raid pass ;/ No ale trudno, chociaż lugie złapałem i trochę rare candy wydałem na nią by miejsce zwolnić, a przynajmniej dobiłem ponadk 2k cp i na jakieś rajdy się przyda, bo latających nie mam zbyt wiele
  • Odpowiedz