Wpis z mikrobloga

@Afera_zbozowa: @Bin_Laden: @swerve:

Op raczej pyta czy nie-obywatel UE może wjechać na rozładunek na lotnisko.

Z tego co wiem kiedy ja wysyłam towar na lotniska w PL to zawsze w wymaganiach jest paszport któregoś z krajów UE (chyba, że to Polak to wystarczy dowód osobisty)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trique: oni to sprawdzają dopiero na załadunku, najczęściej sam wjazd to atomatyczna bramka z kamerą. We Frankfurcie przed wjazdem trzeba zrobić przepustkę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trique: oni to sprawdzają dopiero na załadunku, najczęściej sam wjazd to atomatyczna bramka z kamerą. We Frankfurcie przed wjazdem trzeba zrobić przepustkę

@Bin_Laden: już chyba nie. Nie tak dawno byłem, to były tylko bramki automatyczne, a ta stróżówka na parkingu była zamknięta. Wjeżdżało się też tak jak osobówki, a nie tą bramą z parkingu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Afera_zbozowa: @Bin_Laden: @swerve:


Op raczej pyta czy nie-obywatel UE może wjechać na rozładunek na lotnisko.


Z tego co wiem kiedy ja wysyłam towar na lotniska w PL to zawsze w wymaganiach jest paszport któregoś z krajów UE (chyba, że to Polak to wystarczy dowód osobisty)

@Trique: przecież do Frankfurtu jeździ masa turasów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acan123: pytam o to czy trzeba mieć jakieś specjalne zezwolenia na wjazd a nie czy można tam wjechać tirem, może niejasno się określiłem.

Podejrzewam, że będą jakieś sztywne okienka czasowe i musi zostać zrobiona awizacja, nie?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acan123: pytam o to czy trzeba mieć jakieś specjalne zezwolenia na wjazd a nie czy można tam wjechać tirem, może niejasno się określiłem.


Podejrzewam, że będą jakieś sztywne okienka czasowe i musi zostać zrobiona awizacja, nie?

@swerve: nie. Nie trzeba.
Są niby jakieś śmieszne certyfikaty avseca, ale to raczej dla żartu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MojWlasciciel: to całe szczęście bo tam straszny #!$%@? był.

@swerve: jeśli kierowca przyjedzie dużo przed czasem to może mieć problem z parkingiem (nawet na 5minut). Tydzień temu zabierałem towar z Wiednia, spedytor taki wspaniały że przyjazd ustawił na 8 rano a na miejscu okazało się że nie od 8 a od 10:00. Czub oszukał przez co jechałem 15 km na parking bo nigdzie miejsca nie było żeby stanąć. Awizacja jest
@swerve: zależy na jakie lotniska, bo jest różnie czasem ktoś sprawdza papiery na bramie jak coś dostarczasz czasem ktoś ma cie totalnie w dupie i nawet z budy nie chce mu się wychodzic jak chcesz się coś zapytać.