Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że wykopek (dzieciaczek) thebestisyettocome na tym "portalu" to faktycznie osoba niespełna rozumu.

Pojmowanie rzeczywistości w różnych odcieniach szarości przekracza jego zdolności poznawcze, dlatego przyjmuje zasadę A lub B.

Albo Kurski jest najgorszy, albo jest najlepszy. Percepcja tego wykopka nie pozwala dopuścić możliwości, że osoba powszechnie nielubiana może postąpić słusznie*.
Co więcej, tę jedną decyzję można jeszcze publicznie skomplementować, ale wtedy to już za wiele -
zwoje mózgowe ulegają przegrzaniu i skutkuje to wysrywem na obrazku.

Słusznie* - TVP to media państwowe, jakie by nie były nie ma w nich miejsca na osoby publiczne wyrażające się w ten sposób, oraz, co gorsze, wyzywanie służb mundurowych w Polsce od MORDERCÓW, co przez wielu na tym portalu nazywane jest POGLĄDAMI.

JESTEŚ MORDERCĄ, TAKI JEST MÓJ POGLĄD :)

#pis #bialorus #tvp #wykopki #dziecineo #zal
Pobierz ubermensch1922 - Stwierdzam, że wykopek (dzieciaczek) thebestisyettocome na tym "port...
źródło: comment_1636543459QKlWY021YDRPphFpRs0mPs.jpg
  • 5
Słusznie* - TVP to media państwowe, jakie by nie były nie ma w nich miejsca na osoby publiczne wyrażające się w ten sposób, oraz, co gorsze, wyzywanie służb mundurowych w Polsce od MORDERCÓW, co przez wielu na tym portalu nazywane jest POGLĄDAMI.


@ubermensch1922: Skoro w mediach państwowych jest miejsca dla osób pokroju Rachonia, Cejrowskiego, Jakimowicza czy Kowalskiego, to nie widzę absolutnie żadnego powodu, dla którego nie miałoby być w nich miejsca
@ubermensch1922: nie wiem, mnie to też #!$%@?. Może i jestem fanatykiem ale dobrze widać po sondażach, że można #!$%@?ć kraj przez parę ładnych lat, raz zachować się jak trzeba i nagle mnóstwo osób jest wniebowzięta zachowaniem partii.

Jeszcze te zachwyty nad rozpieprzaniem hajsu na ten mur, bogaty kraj, że go na zbytki stać.