Wpis z mikrobloga

Ostatnio jak chciałem pojechać sobie autem to pedał sprzęgła wszedł w podłogę i już nie wyskoczył. W zbiorniczku na płyn hamulcowy płynu było tyle co nic i po krótkim przeglądaniu neta uznałem, że sprzęgło jest zapowietrzone. Oddałem auto do warsztatu i od ręki mi je odpowietrzyli. Dziś zobaczyłem, że pod autem jest mała plama, prawdopodobnie płynu hamulcowego. Czy po takim zabiegu jest to normalne? Dodam, że auto zabrałem z warsztatu wczoraj, już przy odbiorze auto było trochę mokre od spodu, ale mechanik powiedział, że płyn poleciał przy tym zabiegu. Dzwonić jutro tam czy na razie luz?
#motoryzacja #samochody
  • 14
@octoberman98: może być to nowy płyn chodzi mi że płyn hamulcowy tak bez powodu nie znika, jeżeli odkryłeś że go nie masz to zaczął bym od poszukiwania powodu czemu go nie ma a nie od odpowietrzania
@Dejwi996: Rozumiem, ale poprzednio znikł w wyniku eksploatacji, nie znalazłem płynu pod autem kiedy sprzęgło weszło w podłogę. Przyznam szczerze, że w ogóle go nie dolewałem od kiedy mam to auto i od czasu do czasu kontrolowałem jego stan
@octoberman98: Ostatnio miałem to samo. Samo z siebie się nie zapowietrzy ani płyn sam nie znika. No nie powinien w każdym razie xD ostatnio miałem to samo i ciekło z jakiejś membranki tłumiącej drgania na pedale sprzęgła czy coś. W sumie 400 zł