Wpis z mikrobloga

Będę bogaty, Chińczyk zaakceptował moje roszczenia.
Mt. Gox upadło chyba 6 lat temu, nie interesowałem się tematem bo kwota szalenie mała, przegapiłem opcje zgłaszania roszczeń, ale w tym roku okazało się, że istnieje ponowna szansa i ją wykorzystałem.

Kwota BTC na PLN: około 52 000

Chińczyk wypłaci może ~10 - 20% tej kwoty. Jeśli cokolwiek wypłaci, to i tak będę do przodu :D

#kryptowaluty #mtgox #bitcoin
Pobierz Adriano - Będę bogaty, Chińczyk zaakceptował moje roszczenia.
Mt. Gox upadło chyba 6...
źródło: comment_1636707102HXZUMDqVDmNCSoNTzH8fVh.jpg
  • 18
@hawat: @chilon:

Od kiedy Tokio jest w chinach?


o kurdę, ja cały czas myślałem że to chińska giełda była :D

Takie to moje zainteresowanie tematem, kasa ma być, a kto przeleje to już drugorzędna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adriano ja tam miałem kupione bitcoiny za 50 PLN, giełda upadła, dostałem jakiś list z Chin, ale nic z tym nie robiłem. Nie pamiętam nawet loginu i hasła. Czyli dla mnie kasa już nie do odzyskania?
@FlavioC: można było kilka lat temu zgłosić swoje roszczenia, zakładało się jakieś konta do tego itp. Ja się tym nie zajmowałem, bo:
a) to była mała kwota
b) nie wierzyłem w to, że się coś uda odzyskać

w tym roku przyszedł mail (na adres na którym miałem konto tej giełdy) mówiący o tym, że będą jeszcze procesowane dodatkowe roszczenia jeśli w jakimś tam czasie wyślę się odpowiedź z konkretną treścią. No
@chilon: chodzą słuchy o tym, że będą ładne czerwone świece i chwilowa okazja zakupowa prawie taka jak przy panice covidowej. Pewnie niektórzy liczą na BTC za 2k USD, ale jak wszyscy będą tak myśleć, to się nie uda i będzie chwilowa korekta
@Daleki_Jones: to wtedy sporo by im jeszcze tego zostało.
Ja słyszałem taką wersję, że podzielą pozostałe coiny* według stanu posiadania, czyli każdy ze swoimi roszczeniami odzyska jakiś tam % tej waluty.

W sieci sporo rozważań na temat tego, czy będziemy to sprzedawać, czy też holdować - co wpłynie na cenę. Jakby chcieli to wszystko wymienić np na USD, to kurs by szlak trafił

* pozostałe coiny minus koszt obsługi całej tej