Wpis z mikrobloga

@Nizarlak_Horoszczanski: Cóż jeżeli uważasz, że mam niskie IQ na podstawie stwierdzenia, że ameby umysłowe (do których zapewne się zaliczasz :D ) robiące sobie tatuaż z ćpunem i wtórnym analfabetą mają niestety taką samą wartość w demokratycznym głosowaniu co osoby wykształcone, to tylko świadczy o tym, że to nie z nas dwóch to ja jestem ubogi w "AjQiu" ;) Hmmm...mam też nieodparte wrażenie że moim komentarzem uderzyłem w stół i odezwały się
@JuriBerbutow: napisałem 'może' ..
poza tym nigdzie nie napisałem, że Ty masz niskie IQ;
więc chyba jeden z nas dwu nie rozumie tu logiki tekstu pisanego¯\(ツ)_/¯
PS i nie mam do Ciebie stosunku emocjonalnego, po prostu stwierdziłem fakt, że nie ogarniasz czym jest demokracja.
A to, czy z niskiego poziomu inteligencji, czy z innych przyczyn, to sprawa drugorzędna..
Drugim faktem jest, że większość to tacy jak Ty= niby nie ameby
@Nizarlak_Horoszczanski: Oj :) Mówisz, że nie rozumiem logiki tekstu pisanego. To w takim razie musisz mi pomóc zinterpretować swoje słowa > "tacy jak Ty = czyli ubodzy w AjQiu" bo wydaje mi się, że mają one jednoznaczny wydźwięk...ale może się mylę ¯\_(ツ)_/¯ A co do ogarniania czym jest demokracja...Nie uważam się za eksperta co do ustrojów państwa, ale po prostu zwróciłem uwagę na jedną z jej niedoskonałości i jaki mam osobiste
Oj :) Mówisz, że nie rozumiem logiki tekstu pisanego. To w takim razie musisz mi pomóc zinterpretować swoje słowa > "tacy jak Ty = czyli ubodzy w AjQiu" bo wydaje mi się, że mają one jednoznaczny wydźwięk...ale może się mylę ¯_(ツ)/


@JuriBerbutow: mylisz się, bo napisałem dokładnie tak:

tacy jak Ty = czyli ubodzy w AjQiu lub 'mikroogarnięci'_


czy rozumiesz znaczenie spójnika logicznego 'lub' ? czy może celowo pominąłeś alternatywę,
Pobierz NizarlakHoroszczanski - > Oj :) Mówisz, że nie rozumiem logiki tekstu pisanego. To w ...
źródło: comment_16368764150wO8Vr1AZpyaixPPIQBwL4.jpg
@Nizarlak_Horoszczanski: Może i trochę by mnie ukuły takie słowa gdyby nie fakt, że kieruje je do mnie osoba, która na podstawie czyjegoś luźnego stwierdzenia (w dodatku napisanego bardziej pod kątem humorystycznym), stawia nietrafne, subiektywne opinie (które nazywa faktami xD) pod tagiem o dwóch białostockich patusach . Stawiasz się w roli gościa co niczym w tym popularnym kawale wchodzi ubrany cały na biało i zarzucasz innym nie ogarnianie demokracji, brak logiki, "mikroogarniętość"