Wpis z mikrobloga

@nalej_mi_zupy: @fotoskora: teraz MacBook’i są mocno podzielone cenowo, pro dla profesjonalistów do pracy, air dla zawyklych użytkowników którzy potrzebują kompa który im dużo wytrzyma i dla lasek co „o macbook to życie, insta life”. A taki ficzer ich jeszcze batdziej do tego zachęci i zniechęci do kupna pro, takie moje zdanie
@Lordon: Nie rozumiem, jak touchbar by miał zachęcić do kupienia Air zamiast Pro (i w jakim celu)? Głównym czynnikiem, który zachęca do Air jest o wiele niższa od Pro cena.

Ja osobiście bardzo lubię korzystać z touchbara, ale nie przesiadłbym się z Pro na Air
@nalej_mi_zupy: @fotoskora: teraz MacBook’i są mocno podzielone cenowo, pro dla profesjonalistów do pracy, air dla zawyklych użytkowników którzy potrzebują kompa który im dużo wytrzyma i dla lasek co „o macbook to życie, insta life”. A taki ficzer ich jeszcze batdziej do tego zachęci i zniechęci do kupna pro, takie moje zdanie


@Lordon: A co niby touchbar ma z tym wspólnego?? Że niby insta juleczki zainteresują się maciem Air mocniej
@Kolorowezworki: @enzojabol: Bo zauważyłem na przestrzeni ostatnich 5 lat będąc w liceum jeszcze w potem na studiach, że co 2 Julka mówiła ze „kupiła by sobie macbooka z tym mini ekranowym paskiem, ale jest trochę za drogi i chyba weźmie Asusa” XDDD a takto taki touchpad mocno zachęci bo to fajnie wyglada, fajna rzecz, wy nie rozumiecie jak takie głowy myślą, nie że jak się tego używa, nie że to