Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę śmietanki polskich "artystów". Wielcy #!$%@? zbawiciele uciśnionych, ich narcyzm jest tak głęboki, że wobec jakichkolwiek wydarzeń politycznych czują się wywołani do tablicy by pouczać nas, durne pospólstwo jak mamy myśleć, samymi żyjąc w bańce zdala od konsekwencji tego, o co walczą. O co by nie chodziło, od aborcji po kryzys imigrancki, mogliby się po prostu #!$%@? zamknąć i przestać uteatralniać poważne tematy
#bialorus
  • 69
@Herostrates94: Większy głos i autorytet mają aktualnie influencerzy. Dostają "mandat" społeczny od ludzi.
Według mnie to jest problem wywołany przez "głupotę ludzką". Moim zdaniem jednak głównym winowajcą jest fakt że "lekarz filozof, prawnik, ekonomista" nie chce się użerać i wychylać przed szereg co powoduje, że nikt jego zdania nie usłyszy. Na moje lenistwo "inteligencji" jest głównym powodem braku zainteresowania ich zdaniem.

Dla mnie idealnym przykładem są np POLIMATY, kolesiowi się CHCE
b.....l - @Herostrates94: Większy głos i autorytet mają aktualnie influencerzy. Dosta...

źródło: comment_1637044708AYGPyE6OJdEbhaxSs65jdM.jpg

Pobierz
@PanTrytytka: ten problem istnieje na calym świecie, artystom wydaje sie, że maja z jakiegos powodu obowiazek psoiadania misji. Skoro ludzie ich podziwiaja z jednego powodu to dzieki temu wydaje im sie, ze musza to wykorzystac do pouczania ludzi o tym jak rozwiazac problemy tego swiata. Np taki leonardo który tyle czekał na oscar, jak juz go dostał do cala swoją mowe #!$%@? o ociepleniu klimatu. Dobrze celebrytow podsumował Ricky Gervais w
@PanTrytytka: to jest ogólnie dość powszechny problem na świecie, że opinia gwiazdeczek jest na głównej stronie serwisów informacyjnych, a opinia ekspertów - gdzieś na szarym końcu.

Zaraz obok tych gwiazdek umieściłbym też polityków - w 99% ich zdanie jest tak samo adekwatne i istotne, a mimo wszystko i tak odbija się donośniejszym echem. Dopóki jedno sprzedaje się lepiej od drugiego, dopóty zdanie osób, które faktycznie mają na dany temat jakiekolwiek pojęcie,
theicecold - @PanTrytytka: to jest ogólnie dość powszechny problem na świecie, że opi...

źródło: comment_1637046669e6nBFcamn6XVhDcvMAs99h.gif

Pobierz
@PanTrytytka: Teraz czekamy na powtórkę, i trzeba pod granicą zrobić jakiś koncert oczywiście finansowany przez TVP, jakieś "keine grenzen" Z zombie Marylą na czele, oraz czopem Zalewskim, bo ostatnio lubi sie lansować na tym, a konferansjer niech będzie kobieta koń, bo Ona przeżywa najbardziej tę sytuację.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Turbonekro - @PanTrytytka: Teraz czekamy na powtórkę, i trzeba pod granicą zrobić jak...

źródło: comment_163704734746miOsZCWMjuXRCsSKiGsj.jpg

Pobierz
@PanTrytytka: Najgorsze w tym wszystkim są "śniadaniówki". Moja różowa ogląda to weekendami w łóżku, jak to widzę to mnie od razu telepie. Artysta jeden z drugim, którzy znają się dosłownie na wszystkim. Złote rady na temat dosłownie każdy. A najlepsze jest to kiedy zaproszą jakiegoś specjalistę lub np. mistrza świata w jakimś sporcie i dają mu 2 minuty czasu antenowego, a kuuu...wa artysta ma 15 minut na swoje wywody dotyczące wychowania,
@bobikufel: problem z tymi prawnikami i filozofami jest tez taki ze nikt ich nie chce i nie bedzie sluchac. A to z kolei wynika z duzego progu wejscia jezeli chodzi o zrozumienie ich wypowiedzi.

Jak osoba z branzy sie wypowiada to ta wypowiedz musi byc osadzona w pewnych ramach zeby nie spotkala sie z zarzutem splycania, czy tez jakiegokolwiek bledu merytorycznego. Te ramy zakladaja uzywanie siatki pojeciowej specyficznej dla danej dziedziny.