Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@dawid-adamsky: #!$%@? Janusza futbolu. Za sam awans pnzp dostanie 50 mln PLN, gdyby jakimś niesamotym zbiegiem okoliczności (np. puchacz złamałby nogę przed turniejem) Polska wyszła z grupy to wpadają kolejne pieniądze, ktoś się może wypromować na imprezie itp., ale nie!
Lepiej się nie zakwalifikować, nie mieć pieniędzy i wszelkich profitów z awansu na mundial.

Blamaż na mundialu > blamaż przed mundialem
  • Odpowiedz
@Kiv4s: Różnica jest taka, że każdy mecz u siebie to zysk dla związku z dnia meczowego plus święto dla kibiców którzy mogą przyjechać na narodowy. Grając dwa mecze jako rozstawiona drużyna możesz zagrać dwa razy u siebie (pierwszy mecz u siebie masz zapewniony).
Z punktu widzenia sportowego walka o awans rozegra się w systemie pucharowym w 4 drużynowych grupach, 2 drużyny rozstawione + 2 nierozstawione. Będąc rozstawionym walczysz o awans z
  • Odpowiedz
@Bomfastic: pojechanie na mundial czy euro to szczyt naszych marzen, chyba fajnie byloby je zrealizowac? #!$%@? w san marino potrafia z kazdego gola sie cieszyc a my wiecznie narzekamy.
  • Odpowiedz
Jaka jest różnica pomiędzy odpadnięcie w pierwszym meczu a w drugim?


@Kiv4s: Ja tu widzę same plusy. Kibice będą się krócej męczyć. A tak jeszcze by wygrali w pierwszym meczu, żeby dostać bęcki w drugim. A tu jeśli jakimś cudem wygrają w pierwszym, to aż będzie się chciało obejrzeć drugi. A jak nie, to jesteśmy półtorej godziny do przodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cezeterson
@Kiv4s nie wiem, może dlatego, że piłka też wymaga dużo farta? wiele zależy od dyspozycji rywali, żeby zakwalifikować się dalej? Portugalia została mistrzem Europy na ME we Francji nie wygrywając żadnego meczu, w regulaminowym czasie gry, w fazie pucharowej.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: no dobra, ale to płaczemy ze nie mamy rozstawienia tylko z powodu pieniazkow dla pznu? bo jeśli tak to w sumie nie ma nad czym płakac ( ͡° ͜ʖ ͡°), myslalem ze kwestie piłkarskie rozpatrujemy w kwestiach piłkarskich a nie łączymy to teraz z super wydarzeniem dla ludzi, pieniazkami dla pzpnu, okazja do imprezki dla dziennikarzy i smutkiem prezydenta ze nie obejrzy meczu na stadionie
  • Odpowiedz