Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CHVRCH_OF_RA: jezu, ja mialam kiedyś podobnie xDD W starych czasach w tv można było wysyłać pozdrowienia, które potem były wyświetlane na pasku. Co drugie to było "pozdrowienia dla mojego meza", bo oczywiście nie było polskich znaków. A ja się zastanawiałam czemu baby na swoich facetów mezo mówią xD
@magiol: słuchałem na premierę, słucham rapu od... zawsze. We własnej osobie, 3H, Wszystko co mogę mieć, Apogeum, Album producencki, P-ń VI, Cztery pory rapu, Jazz w wolnych chwilach. To wszystko wyszło w 2003 roku. Było dużo lepsze. Podtrzymuję zdanie, że Mezo był gównem od zawsze na zawsze, na premierę co najwyżej stękał bez ładu i składu.

@ShadyTalezz: wymień tych, którzy nie potrafili trafić w bit
@aqweds: hehe, no ten to od zawsze był klaunem rapu :) ale tak samo Numer Raz. Ma parę kawałków i nawet dobrze wypada, jednak większość to jest żenująca próba a nie faktyczne rapowanie
@swinkapl: chociażby typy związane z molestą
pokaż mi gdzie mezo nie trafia w bit na mezokracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Mezo swoją wartość i skille udowodnił w beefie Mesem, gdzie pokazał się bardzo dobrze mimo startu ze straconej pozycji, rozwalił numera i mimo, że raczej przegrał to dał bardzo dobre zwrotki i nawet najbardziej zajadliwi gatekeprzerzy szanowali go za to jak się wtedy zaprezentował na disach.