Wpis z mikrobloga

Jprd @CalibraTeam , skończ już zaśmiecać tagi #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie

Przez ostatnie 6 miesięcy płakałeś i żaliłeś się że nie możesz mieszkania kupić, próbowałeś wszystkich przekonać do beznadziejnych lokali które miałeś okazje nabyć, wybierałeś ochłapy których nikt nie chciał.
Teraz nagle wielki pan bo mieszkanie kupił i śmieje się z innych co to im się nie udało... Skończ już bo żałosne się to robi.

PS
Dziwnym trafem nie pochwaliłeś się swoim nabytkiem. Czyżby 'mieszkanie na wsi' za grube pieniądze? Czy układ taki co nikt inny nie chciał i się ostało?
  • 9
@ATAT-2: Ja to się dziwie ze są jeszcze osoby które nie maja tego typa na #czarnolisto xD


@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: Oj nie, ja to traktowałem jako dobrą rozrywkę. Codzienne rano nowy post gdzie wrzucał najgorsze z możliwych mieszkań do oceny - nad Żabką, na wsi, z dziwnym układem, z garażem podziemnym nie połączonym klatką.

Świetnie się czytało jak próbował usprawiedliwiać takie ochłapy i wszystkich przekonywać czemu to dobra inwestycja.
Dziwnym trafem nie pochwaliłeś się swoim nabytkiem. Czyżby 'mieszkanie na wsi' za grube pieniądze? Czy układ taki co nikt inny nie chciał i się ostało?


@ATAT-2: Pochwalił się i kupił mieszkanie z aneksem kuchennym pod AirBnb... Zlew obok lodówki obok kuchenki obok okna do podłogi z 10 cm blatu bez możliwości jego poszerzenia bez remontu za grube pieniądze... ( _)
Usunął po jakichś 2h.

Ogólnie to szkoda mi
Pochwalił się i kupił mieszkanie z aneksem kuchennym pod AirBnb..


@Pantegram: wow...

Ogólnie to szkoda mi go było...


@Pantegram: Mi podobnie, szkoda było chłopaka bo widać, że zdesperowany i szuka już czegokolwiek. Ale przez te wyśmiewanie to jakoś mi przeszło :)
Cóż @CalibraTeam , właśnie zobaczyłem twój ckliwy wpis, gdzie oskarżasz mnie o to, że w powyższym wpisie zostałī " pogwałcone moje osobiste dokonania życiowe oraz zlekceważono mój stan zdrowia psychicznego w obliczu narastających problemów. "
https://www.wykop.pl/wpis/61833823/szanowni-panstwo-z-reguly-nie-odpisuje-na-internet/#comment-219225109

Cóż, miło, że nie zrozumiałeś ani słowa z tego co tu napisałem i oskarżasz mnie o słowa, których nie wypowiedziałem. Jeszcze przyjemniej, że zablokowałeś mnie więc nie dajesz mi możliwości obrony.

W skrócie - nie
O i widzę @CalibraTeam , że masz na tyle odwagi osobistej, że mnie zablokowałeś (co bym wyjasnienia na kłamliwe oskarżenia napisał) a każdemu innemu, kto napisał coś nie po Twojej myśli, usunąłeś post. Podziwiam.
@ATAT-2: Chyba za dużo wymagasz od kogoś o mentalności Kalego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kali chamsko wyśmiewać Bogu ducha winnych ludzi, bo, uwaga - nie mają własnych mieszkań - wszystko jest zajebiście...
Kalemu ktoś zwrócić uwagę, że to jest nie fair zachowanie - płaku płaku, ze mnie śmiać się nie wolno, bo miałem ciężko w życiu i problemy psychiczne (jak kurna chyba ze 3/4 Polek i Polaków)