Wpis z mikrobloga

@Mlody_GPW: Ja tam ładnie na nim zarobiłem mimo tego, że truman z niego wyszedł, gość daje cynk na dobry zarobek a ty jeszcze masz pretensje, typowa polska bieda umysłowa
@Mlody_GPW: Nie wiem czego ty oczekujesz. Truman dał cynk jak cena była ~0,4$, jeżeli udało Ci się kupić od razu jak mi, mogłeś potem włożone pieniądze sprzedać po cenie 0,11$ (jak dobrze pamiętam). Nikt Ci nie kazał inwestować, ani nikogo słuchać. Ja po zrobieniu x2 wyciągnąłem wkład i to co zostało urosło jeszcze kilka razy. We wszystkich swoich wpisach zawsze każdy podkreśla, że to nie jest porada inwestycyjna tylko jakieś prywatne
Nie wiem czego ty oczekujesz. Truman dał cynk jak cena była ~0,4$, jeżeli udało Ci się kupić od razu jak mi, mogłeś potem włożone pieniądze sprzedać po cenie 0,11$


@Terroo: tutaj problemem jest to, że on w to nie włożył nawet $ swojego hajsu. I ciągle pisał o $1 a potem po obejrzeniu filmiku koniecznego sprzedał wszystko a na telegramie podał inny powód. Pewnie dlatego, że jakby się przyznał, że korzysta
Ponoć wcześniej mieli 1 wersje tego projektu i sprzątnęli biznes po 2 dniach xd


@Djuk94: a tego to nie wiem bo nie znam twórcy tego coina a jeszcze nie obejrzałem całego filmu revo. Dla mnie od początku to #!$%@?ło scamem na kilometr i tak też pisałem o tym tutaj na wykopie.