Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: mi nie zalicza tym vv bugiem wygranych wyścigów przełajowych, ani tych łatwych ze schematów ani zwyklych standardowych
  • Odpowiedz
@radziuxd: Ja tam pier*olę tę niedorobioną grę na dzisiaj (°° Dosyć mam robienia wyzwań, które się nie zaliczają albo niemożności znalezienia wyścigu online () Tak, robię odpowiednimi samochodami itd. I #!$%@? to daje. Czytałem na necie i niektórzy tak mają bo tak i dupa. Mam nadzieję, że Sony wycofa Forzę ze swojego sklepu równie chętnie co Cyberpunka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KingLeeBruce: @wuju84: @CeXXX: @radziuxd: restarty gry i kompa nie pomagały i nie zaliczało mi skoki, fotoradaru ani tego VW, ale na reddicie ktoś dał protip żeby przełączyć się w horizon solo i potem znowu na online i rzeczywiście po takim czymś zaczęło mi wszystko zaliczać
  • Odpowiedz
  • 0
@kamdz cuda, grasz na PC? U mnie nie było jeszcze ani razu problemu z zaliczeniem czegokolwiek, no chyba że brałem złą klasę;)
  • Odpowiedz
@kamdz: Fajnie i dzięki za info, ale kurba chciałbym wejść do gry i robić wyzwania, a nie przeczesywać #!$%@? reddita, zakop i tubę żeby móc łaskawie zaliczyć jakieś gówno... Zamiast spędzić na jednym wyzwaniu 2 minuty to tracę 30 (°° Ten osrany skok z góry robiłem właśnie przed rage quitem 5 razy i za każdym razem info, że BRAKUJE CI 1
  • Odpowiedz