Wpis z mikrobloga

No to wyklarowały się trzy #shitcoin z OGROMNYM potencjałem. Dwa z nich to wykopowe xDDD Także zakrzywiamy matrixa i o to one:
1. ShibElon - działają przy nim Chińscy youtuberzy i influencerzy. Dziś ma wejść na INDOEX, działają nagrody za holdowanie
Kontrakt: 0xc183062db25fc96325485ea369c979ce881ac0ea
2. Stonks - wiadomo... #pdk Zapowiadał się jako P&D, ale dzięki mądrym głowom, fajnie prowadzonemu marketingowi oraz przyjęciu przez nich paru uwag ma się bardzo dobrze - 1 milion MC w zasięgu, 10 milionów? Czemu nie!
Kontrakt: 0x52fd0db7597c332c0d3449a35f03625d881c3117
3. ChristmasGift - również brawa dla osób zarządzających. Przejrzysta stronka, schludnie, przejrzyście, o to chodzi w projektach :) Tu również co godzina nagrody za holdowanie.
Kontrakt: 0xafa611c6c46a830e04d49f031325979f0a8fff65

Patrząc po portfelach i z wiadomych przyczyn - wielu posiadaczy to wykopki, więc do Was prośba ode mnie - nie będę Was naganiał, że to osiągnie 123124334 %, ale dajcie tym coinom rosnąć. Jeśli chcecie spuścić to róbcie to partiami, po kilkanaście procent portfela, aby nie zabijać rosnącego kursu. Gdy ktoś wejdzie batonem za 2-6 BNB to też nie zrzucajcie, bo zaraz wjadą kolejni inwestorzy i kurs urośnie.
Tyle ode mnie - do zobaczenia w salonie Lambo( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #christmasgift #stonks #shibelon
  • 21
@antarhei: Co do ChristmasGift - dziękujemy! Co prawda strona pisana o 3 w nocy na szybko na kolanie, ale super, że się podoba.

W planach jest:
- widget do sprawdzania nagród BUSD po wklejeniu adresu
- ogarnięcie identyfikacji wizualnej żeby wszystkie treści były ze sobą spójne (strona, grafiki, marketing)
- poprawa UI/UX strony bo tak jak mówię była pisana na kolanie
- jakiś realny roadmap

Od razu mówię - nie jestem
@uxie: Po kupnie coina dostajesz rewardy w postaci BUSD za hold, im więcej masz ChristmasGift coinów = tym więcej dostajesz $ w postaci BUSD dodatkowo
@Tomasztom: ja dzięki Tobie kupiłem, także mega dzięki :)!
@uxie: przy obecnym marketcap ja mam 1 USD na godzinę, ale to zależne od MC i posiadanych tokenów ;)
@smiesznezoo: nie no, tego Ci nie odpowiem. Inwestuj tyle ile możesz stracić. Złota zasada.
@ykzf: super robota! Ja trzymam do końca - wszystko albo nic. Także powodzenia i gratulacje!
Ja coś chyba źle robię, jeszcze z żadnego projektu nie dostałem żadnej nagrody.
Ani windoge, ani shibelona ani cgift (°°
@uxie: Nie ma minimum, jeśli masz mniejszą kwotę to dostaniesz BUSD jak będzie to opłacalne (żeby transaction fee nie zeżarło Twojej nagrody), także spokojnie czekaj