Wpis z mikrobloga

@Idesiku_Nago
@tofian

XD oto mamy naturalne starcie prostego niepofałdowanego mózgu który przytacza stare klisze do nowego zjawiska

vs Uber zaraźliwy lvl 9000 potężny sztuczny wirus wyprodukowany przez chińskich naukowców idealnie zarażający ludzkie zwierzęta

To się samo pisze, szur szur jestem za głupi na 2021 rok
@Idesiku_Nago
babcia już mi prawie płakała prosząc żebym to zrobiła i miałam już dość słuchania tego

A wystarczyło pokazać plasterek na ramieniu i babcia by ci dała spokój ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba że miała zamiar sprawdzać certyfikat przed niedzielnym obiadkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Trust_Me_Im_Engineer: Szczepiłam się, tak jak pisałam w komentarzu wyżej: bo babcia bardzo stresowała się tym, że znowu będę mieć koronawirusa (za pierwszym razem co prawda w szpitalu nie byłam, ale mega źle się czułam). No i z jednej strony chcialam wierzyć, że ta szczepionka coś tam mi da, ale jak człowiek słysząc o tym, że planowane są coraz to kolejne dawki jakoś przestaje wierzyć, że ludzie zajmujący się produkcją szczepionek kierują
@yuio:

Uff dobrze ze facet na wykopie to ogarnął i zauważył.

Dziekuje za słowa uznania, a teraz odpowiem na Twoje pytania:
Złoto powinno zdrozeć wszak na całym świecie mamy szalejącą inflację. Kosmici istnieją, przecież my nimi jesteśmy.
@merciless85: Jesteś mądry i cwaniak, ale jak osoby które się nie szczepią będą z tego tytułu się chwalić to zostaną zmuszeni do zaszczepienia przez resztę społeczeństwa. Poza mądrością i cwaniactwem masz jeszcze słaby instynkt przetrwania :-) lepiej siedzieć cicho i się nie odzywać
@merciless85: Ale ciebie nie biją, mi to się wręcz odwrotnie wydaje ze większość ludzi w Polsce jest zaszczepionych i teraz jesteś w dupie. Ludzie się buntują ze niektórzy w ogóle się nie szczepili i zacznie się nagonka już się zaczęła w wielu krajach.

Proponuje zamiast pisać posty ze chodzi o tresurę i ludzi #!$%@? szczególnie zaszczepionych => skitrac się w bunkrze i nie wychodzić dopóki pandemia nie minie.

Dla mnie powinno
@yuio: Chyba nie zrozumiałeś analogii. To wlasnie dlatego, że ludzie się buntują w Polsce nie ma przymusu szczepień. Gdyby wiecej ludzi ochoczo poszlo po szczepionkę i przyklaskiwało kolejnym ograniczeniom btlibysmy w jeszcze wiekszej du.ie.

zacznie się nagonka już się zaczęła w wielu krajach.

Juz sie zaczeła. W mediach co chwile grzeją temat. Żeby było jasne - nie jestem przeciwnikiem szczepionek i sam moze bym sie zaszczepil jednak nie czuję takiej potrzeby,
@Idesiku_Nago: dawki przypominające jakiś sens mają, dla osób z grupy ryzyka które powinny mieć stale wysoki poziom przeciwciał, natomiast reszta zaszczepionych nawet po latach powinna być w stanie szybko je naprodukować, więc nie potrzebują wysokiego poziomu przeciwciał, chociaż przydałaby się odpowiedź osoby z medycznym wykształceniem, a nie wykopka