Wpis z mikrobloga

@winsxspl: ta, bo wcale już w 2016, odkąd jestem na tym tagu nie było najazdów na Hamiltona za to że żyje, jeszcze na długo przed jego odpalami, teraz to się tylko nasiliło, mimo że ostatnio nie daje powodów do aż takiego szkalowania, a tu mu się obrywa od najgorszych śmieci, za to że wykorzystuje w pełni maksimum bolidu, pokazując wspaniałe umiejętności
@Jednorenki_Bandyta: ja przestałem przeglądać ten tag po mundialu w 2018, gdzie królowały wpisy o reprezentacji Francji jako reprezentacji Afryki, bo wykopki nie potrafią pojąć, że czarnoskórzy ludzie, którzy urodzili się i wychowali we Francji reprezentują swój kraj, zamiast kraju przodków, w których nigdy nie byli. Taki przykład pierwszy z brzegu. Tak samo totalna nieznajomość piłki, jak i zasad w piłce
Nie, to szambo bylo tu od początku bo to gowno tag pelen idiotow xD


@Eoon: f1 to jest sport w którym milionerzy jeżdżą w kółko bardzo drogimi samochodami,
kibice rekrutują się wśród innych milionerów, lub ... no właśnie
@KsiazePodziemia dzięki temu tagowi zacząłem lubić jak Hamilton wygrywa, bo uwielbiam czytać ten ból dupy Verstappeniarzy XDD mimo, że kibicuje Maxowi to jaram się tym, że ze sobą walczą i mamy ciekawy sezon.
Ale tu siedzą tacy sami idioci jak ci co wyzywali przez x lat Ronaldo od płaczka i pedała.
Najlepiej jak do gorących przedostał się wczoraj obrazek Hamiltona z tęczowym kaskiem i najwyżej plusowany kom to "szanuje" XDD już widzę