Wpis z mikrobloga

opłaca się rozglądać za nowym PS4 czy pomyśleć o używce? nie jestem konsolowcem nie wiadomo jakim, PS5 mnie nie interesuje i prędko się to nie zmieni, zagrałbym w Gran Turismo i coś z Move by się przydało. na #blackfriday można spodziewać się jakichś promek sensownych? #ps4
  • 10
@klesky ja bym używki nie wziął, gwarancja to gwarancja. Co do promocji to zbyt wiele bym nie oczekiwał, ja slimke 3 lata temu kupiłem na święta za 899zl i od tamtej pory jej w takiej cenie nie widziałem.
@Arthaniel: Nie słyszałem żeby były jakoś szczególnie awaryjne. Za dobrą cenę można znaleźć przyzwoity zestaw z grami. Najlepiej simkę bo jest najcichsza i mniej się grzeję. 3 lata temu kupiłem używaną za 900 zł z grami i teraz za tyle samo sprzedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle tylko że z dodatkowym padem który kiedyś dostałem w prezencie
@klesky: Jak znajdziesz w sklepie nowe ps4 to wersje slim, która będzie kosztowała około 1400 zł i to wersja z dyskiem 500 gb. Moim zdaniem nie opłaca się brać za tyle skoro nówki jeszcze dwa lata temu albo bliżej były po 900 zł. Znajdź w necie używkę, zadbaną slim 1 tb za 600-700 zł, jak kultura pracy będzie głośna to dasz do serwisu za tą stówkę z hakiem na wymianę past
@Antoni_Kosiba @metiniowiec a jak jest z kontem na PS4? bo coś kojarzę że są główne konta na konsole, mogę założyć na używce nowe konto usuwając stare? czy mogę tylko dodawać dodatkowe? niby drobny szkopul, ale jakby na konsoli miało mi wisieć jakieś konto z pseudonimem m4Ci3k2137##$$ to mnie coś strzeli (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klesky: ja wziąłem nową slimkę, przepłacając, ale bałem się używki. ludzie pisali o wieszaniu się systemu ale dopiero po rozgrzaniu się (czy właściwie - przegrzaniu), pooglądałem też vlogi serwisantów, i uznałem, że chcę nową, na gwarancji, zamiast bawić się odkurzaczem i pastą. zwłaszcza, że to moja pierwsza konsola. w padzie zresztą zdechł potencjometr, więc gwarancja już mi się przydała