Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Naproksen: strach było gdziekolwiek łazić po ciemku, a pod co drugą klatką była laweczka z pijacą patologia na bezrobociu.
Jak teraz słyszę, że "hruumm, kiedyś to byli czasy", to #!$%@? mnie bierze.
Całą młodość łaziłem obsrany żeby #!$%@? nie dostać xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 3
@ArchDelux też mnie zaskoczyła wielkość naszego małego rynku na tym materiale ;d ale rzeczywiście kiedyś była taka akcja w Głuchołazach
  • Odpowiedz
@Naproksen tamtą Polskę pamiętam ledwie (rocznik 92 here), ale pierwszą dekadę lat 2000 pamiętam doskonale i mimo, że to były zupełnie inne czasy, to jednak nadal dalekie od tego o czym wówczas marzyłem - czyli w sumie o dzisiejszej Polsce xd może nadal biednej i pełnej debili, ale fajnej (mimo 8 lat prób) i takiej, której wreszcie nam można pozazdrościć.
  • Odpowiedz
@Naproksen: yes was moi drodzy. Mnie ratowało to, że od gnoja trenowałem piłkę, miałem przez to zajebistą kondycję, do tego byłem szybki i udawało mi się dzięki temu #!$%@?ć przed patusami xD
Pamiętam jak mi mame na bazarze kupiła czapkę z daszkiem Detroit Pistons, chciałem oczywiście Chicago ale już były wyprzedane, wyszedłem na pole (NH here) i po 15 minutach jakieś zjeby już chcieli mi ją skroić.
To samo było z
  • Odpowiedz