Wpis z mikrobloga

Piszę sobie właśnie z jedną różową i ta jej logika mnie rozwala. Podoba jej się jeden chłopak o 2 lata starszy od niej, on w dodatku jest cytując "wyróżniająco przystojny", więc pewnie taki chad, natomiast ona jest takim ulanym 3/10. Cały czas mi się skarży, że chad napisał jej, że najwięcej co może dla niej zrobić to ją wyruchać xd. Ona nie rozumie, że kogoś w swoich granicach wyglądu powinna szukać

#przegryw #blackpill #chadowezycie #logikarozowychpaskow
  • 13
@ckgjdg: Przypomnę najlepszy wpis, jaki kiedykolwiek widziałem na wykopie.
Tłumaczenie: nie powinieneś winić tej dziewczyny, ta dziewczyna jest ogłupiona substancjami chemicznymi, które nakazują jej przyjąć nasienie nadsamca. Myslę, że takie zachowanie nie dziwiłoby Cię, gdyby chodziło o zwierzę. To teraz wystarczy zaakceptować, że ludzie to inteligentne zwierzęta, życie nie ma sensu, a Bóg nie istnieje.
Pobierz podrywacz1 - @ckgjdg: Przypomnę najlepszy wpis, jaki kiedykolwiek widziałem na wykopi...
źródło: comment_1637532510jKsezugtZFXbxW8q5cMffc.jpg
@ckgjdg:

Miałem podobną rozmowę z szarą Myszką której chad mówił że nie inicjuje kontaktów seksualnych i oba szczerze wierzyła że to jest problem ich związku który nie był chyba dokonca związkiem jak mówiła.
Próbowałem jej tłumaczyć że on ma spory wybór i może przybierać a ona ciągle upierała się o te inicjowanie XD.