Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, że biorąc pod uwagę, że użytkownicy filmwebu to zazwyczaj straszne marudy, to jestem pod wrażeniem bardzo wysokich ocen serialu Arcane, który obecnie jak patrzałem jest na 8 miejscu w rankingu najlepszych seriali.

Dla mnie osobiście to jeden z najlepszych seriali od lat, gdzie oprócz niego dychę z mojej strony otrzymały tylko Kompania braci, Breaking Bad, Daredevil, Miłość, śmierć i roboty oraz Star Wars: The Clone Wars (ten ostatni realnie zasługuje za całokształt na 8, ale ze względu na moją miłość do Gwiezdnych Wojen dostał dwa oczka wyżej).

#arcane #leagueoflegends
  • 8
@Evert: Ogólnie to czekałem na ten serial od kiedy zapowiedzieli. Spodziewałem się po prostu dobrej produkcji na podstawie jednej z moich ulubionych gier. Tymczasem otrzymałem coś czego nie było od dawna, czyli serialu który nie traktuje widza jak idioty, nie wrzuca mu na chama niepotrzebnych wątków (tutaj najbardziej wymiotować mi się chcę od wszelkich wątków romantycznych zrobionych na cepa i na siłę, w tym serialu jest to zrobione dobrze i ze
@AnonimoweLwiatko: Powiedziałem jednej z. Gram od lat razem ze znajomymi i jest to jedyny tytuł online, który przyciągnął mnie na tyle czasu. Oczywiście nie postawiłbym jej wyżej niż trylogii Mass Effect, God of Wara, Wiedźmina czy innych produkcji singlowych, ale ma swoje miejsce w mym sercu (i rozwijającym się z jej powodu raku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).