Wpis z mikrobloga

@pjoooter: kart nei zwroca, dadza coinsy o wartosci ukradzionych kart. Mi oddali ok 30-40k za malo (tyle musialem dorzucic zeby odkupic swoj sklad). Lepiej odzyskac chociaz jakas czesc, niz nic :)
@RapidoPL: #!$%@?, to kart było sporo, Hernandez, Alaba OTW x5, Vini totw, Rodrygo UCL, Vidal UCL, wszystkie karty jednorazowe typu kontrakty itp.
Wszystkie karty złote rare nonrare do sbc, z 80 fatich w inwestycji, no w #!$%@?.
@RapidoPL: mordo a pytanie, te zgłoszenie na ea helps moje sprawy tam będzie coś widać, bo widzę tylko godziny się zmieniają a nie ma nic napisane.

Mówili, że na maila będą wysyłać, ale tka z ciekawości i tam zajrzałem
@RapidoPL: i w sumie może #!$%@?łem, ale #!$%@? tam, mieli dwa dni na analizę całego konta xd
Gość który przelewał coinsy nie zdążył do końca i zostawił ikonę koemana 85, opylilem żeby na dzisiaj 19 odbić trochę coinsów w inwestycjach
@RapidoPL: no ogólnie to wchodzę w to zgłoszenie i codziennie to samo, 8:XX, 11/12:XX, 15/16:XX, 20:XX, 00:XX, 4:XX się odświeża.

Nie ma co klikać, ino dołącz plik, załącznik, wznów, zakończ xd

Ale tydzień czasu czekać to lipa faktycznie
@RapidoPL: no ogólnie to wchodzę w to zgłoszenie i codziennie to samo, 8:XX, 11/12:XX, 15/16:XX, 20:XX, 00:XX, 4:XX się odświeża.

Nie ma co klikać, ino dołącz plik, załącznik, wznów, zakończ xd

Ale tydzień czasu czekać to lipa faktycznie
@RapidoPL:
80 x Ansu Fati kupowany za pod inwestycję
Vidal UCL
Alaba OTW X3
Vinicius totw 83
Rodrygo UCL
Hernandez totw
Kilkanaście (około 10-12) kart 89-87 pod inwestycję
Wszystkie karty LaLiga niezbędne pod sbc ligowe całe, karty Serie A pod ligowe sbc tak samo
Wszystkie karty jednorazowe kontrakty, zmiany pozycji, kontuzje, że zmiana pozycji z N na ŚN i ŚPD na ŚP nie było problem, że trzeba było kupować.
Zwykłe karty