Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Postanowiłem oddać furmankę na polerkę + ceramika, jak ktoś jest ciekawy to zawołam w piątek lub sobotę. Aktualnie lakier w średniej kondycji, niestety wcześniej nie porobiłem lepszych zdjęć. Nie jest bardzo zmatowiały i zajechany, ale na pewno ma siatkę mikro rys od myjni automatycznych, gdzieniegdzie pod światło widoczne długie rysy na bezbarwnym wzdłuż karoserii, prawdopodobnie od jakichś krzaków. Te dziwne naklejki "team" raczej zostaną usunięte. Na dachu otarcia jakby z piachu od mocowań bagażnika, na drzwiach pasażera obite od innych drzwi, na drzwiach od kierowcy porysowany od sam nie mam pojęcia czego. Dokumentuję sam dla siebie, przy okazji robię wpis. Zdjęcia zaraz dodam w komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #samochody #motoryzacja #detailing #autodetailing
Pobierz
źródło: comment_1637620786VMvGip1SjqWT9KYnyJPQRN.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waginoentuzjasta: Jasne, że można. Oczywiście.

@Crow7422: zależy od studia, sama polerka auta tej wielkości w granicach 2k, więcej bym nie dał. Spokojnie za 1500 można znaleźć. I nałożenie powłoki to też zależy. Niektórzy kasują naprawdę w #!$%@?, 1.5 nawet do 7k XDDD Z uwagi na to, że nie jeżdżę autem za bańkę dogadałem się z gościem za całość z polerką i ceramiką na ~2000. Regularnie tam oddawałem starą furkę, widziałem
@waginoentuzjasta: czy wiesz, że gdy Ciebie tu nie było to wykop był konkurencją dla mikrobloga zwanego blip.pl
Wykop się rozwijał i blip umarł śmiercią naturalną.

Tak mogłeś napisać wszystko co chciałeś, dziś również. Jak Ci nie pasuje to go zablokuj ()
@waginoentuzjasta a moim zdaniem to dobry kontent bo gość pokaże efekt przed i po, napiszę swoje odczucia i na jego przykładzie ktoś może podejmie obiektywna decyzję czy warto poświęcić czas i pieniądze na tego typu usługi.