Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czaroczarodziej: "bo się boisz?"
pijaka za kierownicą? owszem bo je się bo jak będę miał pecha to czeka mnie wózek albo kostnica.

Idź się napij i włącz symulator - zobaczysz jakie rekordy wykręcisz na torze czy w wirtualnym mieście.

Taki test nie kosztuje Cię zdrowia ani stresu.
@Krejziismylife: Mój znajomy pracuje w policji i wielokrotnie mi opowiadał, że to jest wszystko jedna wielka ściema. Żeby podbijać statystyki często jest tak że Policjant bierze po wypadku gościa na bok i daje mu małpkę do wypicia "na uspokojenie nerwów". Wszystko po to żeby móc wpisać kolejnego pijanego kierowce który spowodował wypadek.

Widziałem też filmik jak ktoś wszedł na izbę wytrzeźwień i było tam... kompletnie pusto. Obudźcie się alkomatianie, bo wam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@czaroczarodziej: "Tak jak ten post to parodia szurzej narracji."

Ten post to gwałt na logice.
Co trzeba mieć w głowie żeby porównać dobrze znane i przebadane zjawisko jakim jest upojenie alkoholowe i jego wpływ na koncentrację, ocenę ryzyka i zdolności motoryczne do niechęci do DOBROWOLNEGO preparatu, który od czasu wprowadzenia ma coraz to więcej :

- wątpliwości w sprawie skuteczności długotrwałej (a przypominam, że aktualna narracja lekarzy to max 3 dawki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ItsFine: "Żeby coś się opłacało to wcale nie musi mieć 100% skuteczności."

A ile powinno być? Bo oficjalne dane pokazują że im bliżej 2022 tym bardziej wychodzi jak spada skuteczność ochrony. A remedium ma być kolejna dawka na wariant Delta (booster) o którym Japończycy raportują że już niemal zniknął...

Teraz jest narracja że ma być lek :-)
DODATKOWO do szczepień Bo tak są skuteczne, że ludzie ładują w szpitalach po dwóch