Wpis z mikrobloga

Czuję że dojdzie do przełamania Legii w meczu z Jagiellonią. Po prostu wiem że są w stanie to #!$%@?ć. Zastanawiam się czy nie postawić sporego hajsu choćby na remis. Podsumujmy:
-Jagiellonia to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn w ekstraklasie. Potrafią wygrać z Lechem Poznań (jedyna porażka Lecha), potrafią wygrać z Rakowem, ale potrafią też obskoczyć #!$%@? z Wisłą Płock czy zremisować z dołującą teraz Wartą lub Stalą.
-Jesus Imaz nie zagra
-jest to jednak mecz wyjazdowy a każda zła lub dobra passa kiedyś się kończy
-w ataku zagra były legionista Michał Żyro. Nie ukrywajmy jeśli specjalnie #!$%@?łby jakąś setkę, to każdy i tak by pomyślał że jest po prostu #!$%@? xD Nie będzie też chciał nic udowodnić byłemu klubowi bo ten pociąg już i tak dawno odjechał

#jagiellonia #legia #ekstraklasa
Rafaello91 - Czuję że dojdzie do przełamania Legii w meczu z Jagiellonią. Po prostu w...

źródło: comment_1637664371mtKuamPuyAJWPgybfou7Lp.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Rafaello91: Co to znaczy „są w stanie to #!$%@?ć”? Serio ktoś zakłada że teraz z Legią będzie każdy wygrywał? No bez przesady. Wyniki mają dramatyczne ale z gry momentami coś tam mają, na pewno ręcznik w bramce nie pomaga. W końcu jakieś punkty Legia zdobywać zacznie, po prostu.
  • Odpowiedz
@enzojabol: +1. Zagłębie Sosnowiec, czyli jeden z najgorszych ekstraklasowiczów ostatnich lat (80 straconych goli w 37 meczach), wciąż uzbierał 29 punktów - 7 wygranych, 8 remisów. Wszyscy zdobywają punkty, Legia też zacznie zdobywać punkty. Mam nadzieję, że akurat nie z Jagiellonią <3, ale zacznie.
  • Odpowiedz
@light1: Jak już mówiłem nie wątpie że zaczną, ale zawsze to liczysz że to będzie twój klub a na Jagiellonii to się już wiele razy przełamywali rywale. Tym bardziej że przydałoby się zacząć wygrywać cześciej niż raz na cztery kolejki.
  • Odpowiedz