Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#przegryw Każdy kto mnie zna na tym tagu wie, że nic mi nie leży na sercu bardziej, niż los przegrywów. Postanowiłem spytać znajomą psycholog, co sądzi o tym, że tak bardzo szerzy się wśród młodych #fobiaspoleczna - ta spojrzała na wasze wpisy i mówi - ale co ty mi prokrastyn za gówno pokazujesz. Fobia społeczna to poważne schorzenie, a ci tutaj to dzikusy źle wychowani przez rodziców, kiedy trzeba było ich socjalizować chociaż z rodziną. Ocenę pozostawiam wam przegrywy
  • 18
@Prokrastyn: Większość ludzi tutaj ja oceniam, że ma zaburzenia osobowości, głównie osobowość unikająca (APD). Zapytaj tą psycholog, jeżeli to nie troll, co sądzi o tym.

Osobowość unikająca jest często mylona z fobią społeczną nawet przez profesjonalistów. Różnica polega na tym, że ludzie z fobią mają lęk przy spotkaniach, ale ich nie unikają do końca, a ludzie z APD mają wbudowany jakby lęk społeczny w osobowość i zwyczajnie prawie całkowicie unikają kontaktów
@Prokrastyn: Jedynie co rodzice tak naprawdę mogli zrobić to przekazać dobre geny. Charyzma przecież nie bierze się sama znikąd i zależy głównie od feedbacku zależnego od wyglądu. Do młodego oskarka dziewczynki w szkole same się przymilają a młodego przegrywa się brzydzą. Porównanie "socjalizacji" młodego oskarka z "socjalizacją" młodego przegrywa to jak porównanie wakacji all inclusive z pobytem w obozie koncentracyjnym
@Waffenfarbe: Bzdura, rodzice odgrywają tu kluczową rolę. Niestety wielu rodziców się nie nadaje na rodziców i powinni być wysterylizowani. To się tyczy również wyglądu, np. właściwego żywienia, aby nie wyrosnąć na karła.
@blargotron: Czy ty myślisz, że jak syn zakolaka 160cm 2/10 i p0lki karlicy 150cm 2/10 zje kurczaka i zostanie pogłaskany po główce to wyrośnie na czada 190cm 8/10?
Wielu czadów pochodzi z biedy lub patologii a i tak się im w życiu powiodło pomimo tego, że nikt nad nimi nie skakał.