Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellyea: Ja miałam w tym roku brać udział, bo pierwsze święta od 8 lat jako singielka, ale stwierdziłam, że sama wolę sobie kupić prezent xD Przynajmniej będzie trafiony :D Jakbym nie wiedziała co chcę, to bym wzięła udział, ale wyjątkowo w tym roku wiem czego chcę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hellyea: ja brałem i mega mile wspominam, prezenty prezentami, ale też fajnie jak się dostaje serdeczny list od drugiej osoby i vice versa, bardzo miłe. Ogólnie fajna zabawa i polecam, jeszcze się zastanawiam nad udziałem w tym roku bo budżet wyjątkowo napięty, chociaż to niby niewielki wydatek, ale gdyby nie to to na pewno znowu bym się zdecydował :)
@Odczuwam_Dysonans: ja się waham ze względu na konieczne zaangażowanie- nie wiem czy będę miała na tyle energii do tego. Takie paczki i przemyślane, personalizowane i wychodzone prezenty to zawsze była moja specjalność prywatnie, ale jakoś w tym roku smętnie ciągnę za soba nóżkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hellyea: oj tam, to wcale nie aż takie zajmujące jak się wydaje, a sama krzątanina i świadomość że robimy coś fajnego dla jakieś obcej osoby też działa nakręcająco ;) także o to się nie martw. Ja miałem jakiś podstawowy prezent jako bazę już wcześniej, a jak znałem już trochę czego oczekuje odbiorca to poszedłem ze dwa razy do największej galerii i marketu w okolicy i kminiłem co się spodoba :D także