Wpis z mikrobloga

@foreverever gagu gadu było fajne do którejśtam wersji. Potem z prostego i lekkiego komunikatora, zrobił się zasobożerny kombajn z reklamami. Gdyby im się chciało, mogliby zacząć tworzyć apkę gdy android zaczął zyskiwać na popularności i byłby to hit w Polsce. Mieli ludzi i doświadczenie żeby tym się zająć. Ale wyjebongo na rozwój, aby tylko hajs z reklam się zgadzał.
@foreverever: Jeśli mam strzelać dlaczego tak jest, to przy nowych M1, architektura dla macos i iphone/ipad jest w końcu taka sama i można jedną aplikacją ogarnąć oba sprzęty, nie trzeba robić osobnej aplikacji na maka.

Nie zmienia to faktu że maków z intelem jest na rynku nadal tyle że to debilny pomysł żeby ich nie wspierać, ale może patrzą przyszłościowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto wie.
@Lukowski: @Gorbo2004: po to kupiłem japko żeby uniknąć kombinowania i żeby wszystko działało od ręki. Ja do końca roku przeboleje na przeglądarce, ale po nowym roku dopilnuje migracji na slacka albo coś innego. Tak właśnie się traci klientów ¯\_(ツ)_/¯
@Kuduatyy: no właśnie nie działa, odpalam apkę, a ta się od razu zamyka, sprawdziłem logi - żadnych błędów, apka uruchamia główny proces (ggHub), a po chwili go ubija i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: to zajebiście że robiłem dziś w nocy aktualizacje xD W sumie GG nie sprawdzałem, ale steam też nie chciał mi ją początku ruszyć, czyli sporo aplikacji się #!$%@?ło
@paniejanuszu: poważne może nie bo w każdym januseksie w którym pracowałem korzystało się z niego, pomimo że firma kupowała właśnie maszyny do pakowania paczek za ciebie i byłeś zwalniany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@foreverever: serio #!$%@? wersję na x86? Gnije. Maca używa ile z 5-6% użytkowników komputera? M1 to pewnie ma teraz 0.5% jak nie mniej xD Z resztą lepiej wypuścić wersję na x86 bo emulacja na m1 jest bardzo dobra xD W drugą stronę jednak nic takiego nie ma. Geniusze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@foreverever: firma posługująca się GG do komunikacji jest jeszcze zabawniejsza niż te wymagania.
Gadu gadu to jest w ogóle jakaś porażka, chciałem ostatnio odzyskać stary numer i w celu przypomnienia hasła i odnowienia konta trzeba się z nimi prywatnie skontaktować i opowiedzieć historię życia żeby odzyskać swój numer xD