Wpis z mikrobloga

@Helios321: gdybyś mnie choć trochę bardziej znał, bardziej niż z jednego wpisu, to wiedziałbyś że nawet jak siedzę na grindrze to nie proszę o zdjęcia, nie uzależniam rozmowy od tego czy dostanę zdjęcia, bo po pierwsze porozmawiać zawsze z każdym mogę, a dodatkowo w każdym człowieku jestem w stanie znaleźć coś, co będzie mi się podobało, bo jestem na wszystkich otwarty. Wystarczy okazać człowieczeństwo wobec wszystkich, zwłaszcza w sytuacji, gdy nikt
@ayyy_lmao: Czyli nie wybrzydzasz i nie patrzysz na wygląd drugiej osoby, rzadko spotykane, tym bardziej w gejowskim środowisku, ale już chyba wiem o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykro mi ale większość ludzi ma pewne swoje standardy i gusta dotyczące wyglądu np. potencjalnego partnera którymi się kieruje, tak już jest świat skonstruowany.

Cóż, faktem jest że zdecydowanie wolę oglądać ładnych femboyów niż jakieś paskudne postacie na
@Helios321: pewnie że masz prawo mieć swoje gusta, możesz nie przepadać za czarnoskórymi chłopcami, za misiami, hunkami. Wrzucaj sobie zdjęcia tych, co lubisz, jest szansa że plusnę taki ładny obrazek (a zaraz potem zobaczysz że plusnę kogoś biegunowo odległego), ale mój przekaz jest taki, że nie można zadekretować swojego gustu za jedynie słuszny. Może @PanMaglev za ostro zareagował, tylko widzisz, ciężko czasami zrozumieć, że masz takie gusta i tyle (bo czym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Helios321: a nie można być po prostu fanem uprzejmości/ przychylności (zwracam uwagę, że nikt żadnej cenzury, poza jakąś tam autocenzurą, nie postuluje)? No kurde, jeśli irl ktoś jest taki jak chłopaki w tamtym wpisie to jest po prostu męczący. Jak ktoś przy tobie je coś, czego nie lubisz, to nie jesteś w stanie powstrzymać się przed zasygnalizowaniem mu, że według ciebie to jest niedobre czy tam "fuj"? Zresztą każdy kij ma